Bendra informacija apie grindų šildymą

Būsto šildymas


Kiekvienas laisvas grindų kvadratas šildo! Būtent todėl elektrinis grindų šildymas yra pranašesnis už radiatorinį šildymą. Nuo radiatorių įšilęs oras kyla aukštyn ir, visų pirma, sušildo lubas. Tik po to, palaipsniui vėsdamas, jis šildo pačią patalpą. Grindys lieka šaltos ir dažniausiai suserga vaikai!

Grindų šildymas veikia kitaip. Pirmiausia, tiekiama šiluma kojoms, kūnui ir, galiausiai, – galvai. Kadangi oras aukštyn kyla labai lėtai, šis judėjimas nekelia nuo grindų dulkių, o tai labai svarbu alergiškiems arba sergantiems astma žmonėms. Ant šildomų grindų vaikai gali ramiai žaisti bet kokius mėgstamus žaidimus, o jų tėvai – pamiršti šaltų grindų sukeliamas komplikacijas.

Optimalus šilumos pasiskirstymas


Kuo toliau nuo radiatoriaus – tuo vėsiau. Norint užtikrinti didesnio kambario apšildymą, radiatorius turi stipriai įkaisti. Daug šilumos prarandama pro langus ir lubų šildymui.
Elektrinis grindų šildymas kambarį šildo tolygiai nuo lango iki galinės sienos, nėra didelio temperatūrų skirtumo lyginant su radiatorių šildymu. Todėl vidutinė kambario temperatūra sumažėja 2-3 laipsniais. Mažesni temperatūrų skirtumai eliminuoja būdingus radiatorių šildymui skersvėjus ir sausą orą.

Lanksti sistema


Comfort Heat grindų šildymo sistema gali būti sumontuota bet kur – namuose, biure, sandėlyje, sporto ar koncertų salėje, praktiškai visur, kur pageidaujama. Elektrinį grindų šildymą galima instaliuoti bet kokio tipo grindų konstrukcijoje (naujose betoninėse su klijuotomis plytelėmis arba parketu, po medinėmis ar ant senų renovuojamų grindų, stadiono ar sporto ir pramogų kompleksų tribūnose).

Ilgaamžė sistema su minimaliomis priežiūros išlaidomis


Elektrinio grindų šildymo sistema yra ilgaamžė. Jos priežiūrai tereikia tik nuo termostato C510T nuvalyti dulkes, pasukti reguliatoriaus diską ar atlikti termostato programavimą. Patys šildymo kabeliai ar šildymo kabelių kilimėliai priežiūros nereikalauja. Teisingai įrengta elektrinio šildymo sistema tarnauja dešimtmečius.

Patiko? Pasidalink