Skrydžiai lėktuvu tapo viena iš populiariausių priemonių pasiekti reikiamą tašką

Skrydžiai lėktuvu tapo viena iš populiariausių priemonių pasiekti reikiamą tašką. Kai egzistuoja tiek daug nuostabių pasirinkimų, kurie padeda iš arčiau susipažinti su nuostabiausiomis pasaulio valstybėmis – gana sunku ignoruoti juos. Tiesa, kad ir kaip plačiai skrydžio firmos yra įsišaknijusios į mūsų visuomenę dar vis yra žmonių, kurie skrydžiai lėktuvu yra labai menkai pažįstami. Ryanair nuorodoje sužinosite daugiau informacijos apie kiekvieną smulkmeną, kuri yra susijusi su skrydžiu. Sužinosite čia ir daugiau informacijos, pavyzdžiui, kokių dokumentų reikia ruošiantis skrydžiui.

Galiojantis asmens dokumentas reikalingas visiems klientas nepriklausomai nuo to, kokio jie amžiaus yra, ar kur keliauja. Jei keliaujate su kūdikiu ant rankų, tuomet pasiimkite jo gimimo liudijimą jei nespėjote padaryti paso arba asmens tapatybės kortelės.

Vystant į bet kurią šalį asmens dokumentas privalo galioti iki tos datos, kol nuspręsite grįžti atgal.

Kūdikiai ir vaiki iki 16 metų amžiaus su Ryanair kompanija gali keliauti tik lydimi suaugusiųjų, taigi ir pastarieji turi turėti asmens dokumentus.

Nepamirškite, kad keliaujant į kai kurias šalis privalu turėti ir vizą be kurios paprasčiausiai nepakliūsite į lėktuvą. Pasirūpinkite ja iš kuo anksčiau, net ir neturint bilieto, kadangi pastaroji ją įsigijus paprastai galioja iki kelių mėnesių, tad nebus pr vėlu ja pasinaudoti. Tiesa, priklausomai nuo šalies ji kainuoja papildomai, tad atsidėkite pinigų ir šiam kelionės aspektui.

Aviakompanija Ryanair pateikia visą reikalingą informaciją, kurios jums gali reikėti galvojant, kuriuos dokumentus reikia pasiimti.

SVARBU! Visi reikiami dokumentai (įskaitant ir kūdikių bei vaikų dokumentus) turi būti surašyti atliekant registraciją į skrydį internetu. Visi keleiviai privalo pateikti galiojantį asmens dokumentą, su kuriuo užsiregistravo į skrydį, kartu su įlaipinimo kortele oro uosto apsaugai ir prie įlaipinimo vartų.

Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, tad pasiruoškite turėti visus dokumentus, kurie reikalingi svajonių atostogoms. Dažnai kelionės padeda pagyvinti kūną ir sielą. Egzistuojant plačioms galimybėms – pasinaudoti teikiamais pasiūlymais tiesiog privalu. Keliaukite ir atraskite.

Patiko? Pasidalink