Bendra informacija apie grindų šildymą

Būsto šildymas


Kiekvienas laisvas grindų kvadratas šildo! Būtent todėl elektrinis grindų šildymas yra pranašesnis už radiatorinį šildymą. Nuo radiatorių įšilęs oras kyla aukštyn ir, visų pirma, sušildo lubas. Tik po to, palaipsniui vėsdamas, jis šildo pačią patalpą. Grindys lieka šaltos ir dažniausiai suserga vaikai!

Grindų šildymas veikia kitaip. Pirmiausia, tiekiama šiluma kojoms, kūnui ir, galiausiai, – galvai. Kadangi oras aukštyn kyla labai lėtai, šis judėjimas nekelia nuo grindų dulkių, o tai labai svarbu alergiškiems arba sergantiems astma žmonėms. Ant šildomų grindų vaikai gali ramiai žaisti bet kokius mėgstamus žaidimus, o jų tėvai – pamiršti šaltų grindų sukeliamas komplikacijas.

Optimalus šilumos pasiskirstymas


Kuo toliau nuo radiatoriaus – tuo vėsiau. Norint užtikrinti didesnio kambario apšildymą, radiatorius turi stipriai įkaisti. Daug šilumos prarandama pro langus ir lubų šildymui.
Elektrinis grindų šildymas kambarį šildo tolygiai nuo lango iki galinės sienos, nėra didelio temperatūrų skirtumo lyginant su radiatorių šildymu. Todėl vidutinė kambario temperatūra sumažėja 2-3 laipsniais. Mažesni temperatūrų skirtumai eliminuoja būdingus radiatorių šildymui skersvėjus ir sausą orą.

Lanksti sistema


Comfort Heat grindų šildymo sistema gali būti sumontuota bet kur – namuose, biure, sandėlyje, sporto ar koncertų salėje, praktiškai visur, kur pageidaujama. Elektrinį grindų šildymą galima instaliuoti bet kokio tipo grindų konstrukcijoje (naujose betoninėse su klijuotomis plytelėmis arba parketu, po medinėmis ar ant senų renovuojamų grindų, stadiono ar sporto ir pramogų kompleksų tribūnose).

Ilgaamžė sistema su minimaliomis priežiūros išlaidomis


Elektrinio grindų šildymo sistema yra ilgaamžė. Jos priežiūrai tereikia tik nuo termostato C510T nuvalyti dulkes, pasukti reguliatoriaus diską ar atlikti termostato programavimą. Patys šildymo kabeliai ar šildymo kabelių kilimėliai priežiūros nereikalauja. Teisingai įrengta elektrinio šildymo sistema tarnauja dešimtmečius.

Patiko? Pasidalink

Daiktų pervežimai prieš dažymą klijiniais dažais

Daiktų pervežimai prieš dažymą klijiniais dažais, tai bene vienas iš pagrindinių tikslų kurį reikėtų atlikti remonto eigoje.

Dažymo klijiniais dažais darbo planas

Pirmą dieną:

iš kambarių išnešti daiktus; kurių išnešti negalima — sustumti į vidurį ir apdangstyti; grindis iškloti popieriais arba — geriau — užpilti pjuvenomis. Po to — pirma nuo lubų, paskui nuo sienų nuvalyti senus dažus, užtaisyti plyšius, o, reikalui esant, — užtaisyti arba pertrinti tinką.

Jei suspėjama, dar tą pačią dieną: kai tik paruoštas paviršius išdžiūsta, galima gruntuoti. Jei seni dažai buvo tik perplauti, — gruntuojama muilo skiediniu. Jei seni dažai nuvalyti iki pat tinko arba senas tinkas pertrintas, tada geriau gruntuoti pirma skystu kalkių pienu, o išdžiūvus muilo skiediniu.

Antrą dieną:

kai tik gruntas išdžiūsta, baltinti lubas ir tuojau pat dažyti sienas; pirmą kartą dažoma truputi skystesniais ir daugiau įklijintais dažais tos pačios spalvos, kuria numatoma dažyti.

Dar tą pačią dieną: jei tik pirmasis dažymas yra išdžiūvęs, dažyti antrą kartą; dažai gali būti ir tie patys, nors antram dažymui geriau imti truputį tirštesnius ir mažiau įklijintus dažus.

Tuoj pat, kai tik paviršius išdžiūsta, galima vesti juosteles, marginti sienas voleliu arba šablonuoti.

Perkraustymo paslaugos visad reikalingos prieš svarbius statybos darbus.

Darbo trukmė priklauso nuo to, kaip greitai dažai džiūsta, kokio sudėtingumo darbai ir kaip su jais sugebama susidoroti. Nesant didelių tinko pataisymų ar pertrynimo, 3-4 kambarių butą galima perdažyti per 3-4 dienas. Remontas gali ilgiau užtrukti tuo atveju, jei dažomi langai, durys, ypač grindys.

Apie 40 m2 gyv. ploto bute dažytinų lubų ir sienų ploto yra apie 200 m2.

Aliejiniais arba emaliniais dažais galima dažyti įvairius paviršius tiek pastatų viduje, tiek ir išorėje (lauke). Tačiau tinkuotų sienų dažyti ištisai aliejiniais dažais nepatariama.

Padengiamojo sluoksnio užtepimas ir užtrynimas

Patiko? Pasidalink