%2Fp%2F10000261052%2Fae%2Fecosh-maisto-papildas-su-kokosu-aliejumi-vitaminas-d3-4000-tv-10-ml-0.jpg&w=512)
ECOSH maisto papildas su kokosų aliejumi VITAMINAS D3 4000 TV
10 ml · Visos „VITAMINAS“ akcijos →
| visiems | 9,47 €tinklo nurodyta sena kaina 15,79 €947,00 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~8 % pigiau nei akcijų vidurkis (10,26 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (5 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 9,47 € |
| 09.30 | 10,26 € |
| 09.29 | 10,26 € |
| 09.28 | 10,26 € |
| 09.26 | 10,26 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
ECOSH vitaminas D3 4000IU su kokosų aliejumi
11,89 €16,99 €
1189,00 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000257049%2F41%2Fecosh-maisto-papildas-vitaminas-d3-4000-tv-90-kaps-0.jpg&w=256)
ECOSH maisto papildas VITAMINAS D3 4000 TV, 90 kaps
8,87 €14,79 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
ECOSH vitaminas D3 su kokosų aliejumi 1200TV
7,49 €
749,00 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000293094%2Fbf%2Foilesen-maisto-papildas-su-kanapiu-aliejumi-vitaminai-d3-k2-4000-tv-60-kaps-0.jpg&w=256)
OILESEN maisto papildas su kanapių aliejumi VITAMINAI D3 + K2 4000 TV, 60 kaps
13,85 €19,79 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000199349%2F4c%2Foilesen-maisto-papildas-su-juoduju-ikru-aliejumi-vitaminas-d3-4000-tv-40-kaps-0.jpg&w=256)
OILESEN maisto papildas su juodųjų ikrų aliejumi VITAMINAS D3 4000 TV, 40 kaps
10,57 €14,09 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
ECOSH vitaminas D3 1200IU su kokosų aliejumi
11,99 €14,99 €
1199,00 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000169709%2F05%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-400-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
OILESEN maisto papildas VITAMINAS D3 400 TV
2,23 €2,97 €
223,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000183838%2F28%2Fvivavit-maisto-papildas-vitaminas-d3-4000-tv-60-kaps-0.png&w=256)
VIVAVIT maisto papildas VITAMINAS D3 4000 TV, 60 kaps
9,59 €15,99 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000311558%2Fbc%2Fsapiens-maisto-papildas-vitaminas-d3-pro-4000-tv-90-kaps-0.jpg&w=256)
SAPIENS maisto papildas VITAMINAS D3 PRO 4000 TV, 90 kaps
10,49 €14,98 €
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000196230%2F33%2Fdetrical-maisto-papildas-vitaminas-d3-4000-tv-60-tab-0.png&w=256)
DETRICAL maisto papildas VITAMINAS D3 4000 TV, 60 tab
4,28 €6,59 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000269594%2Faa%2Fraw-powders-maisto-papildas-vitaminas-d3-4000-tv-120-kaps-0.jpg&w=256)
RAW POWDERS maisto papildas VITAMINAS D3 4000 TV, 120 kaps
7,95 €9,94 €
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo