Tinklo nurodyta nuolaida −30%%2Fp%2F10000300534%2Fef%2Fbioderma-paakiu-gelis-sensibio-eye-15-ml-0.jpg&w=512)
%2Fp%2F10000300534%2Fef%2Fbioderma-paakiu-gelis-sensibio-eye-15-ml-0.jpg&w=512)
BIODERMA paakių gelis SENSIBIO EYE+
15 ml · Visos „SENSIBIO EYE“ akcijos →
| visiems | 15,60 €tinklo nurodyta sena kaina 22,29 €1040,00 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −30 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (15,60 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (4 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 15,60 € |
| 09.30 | 15,60 € |
| 09.29 | 15,60 € |
| 09.28 | 15,60 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−25%

· su kortele
BIODERMA gelis-kremas jautriai ir pavargusiai odai aplink akis SENSIBIO EYE+
17,24 €22,99 €
1149,33 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000172860%2F97%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000172860%2F97%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
10,91 €15,59 €
54,55 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000228429%2F96%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-500-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000228429%2F96%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-500-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
17,28 €24,69 €
34,56 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000185645%2Fda%2Fbioderma-paakiu-gelis-kremas-atoderm-intensive-eye-100-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000242269%2Fbf%2Fbioderma-akiu-makiazo-valiklis-sensibio-h2o-eye-125-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000128073%2F6f%2Fbioderma-micelinis-vanduo-sensibio-h2o-100-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000170499%2F3d%2Fbioderma-micelinis-vanduo-sensibio-h2o-500-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000190732%2Ffa%2Fbioderma-micelinis-vanduo-sensibio-h2o-850-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000118271%2F9d%2Fbioderma-micelinis-vanduo-sensibio-h2o-250-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000120620%2Fbd%2Fbioderma-veido-kremas-sensibio-ds-40-ml-0.jpg&w=256)

%2Fp%2F10000168232%2Fde%2Fbioderma-micelinis-vanduo-sensibio-ar-h2o-250-ml-0.jpg&w=256)