Starazolin akių lašai sausoms ir sudirgusioms akims
10 ml · Visos „STARAZOLIN“ akcijos →
| visiems | 9,19 €tinklo nurodyta sena kaina 11,49 €919,00 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 9,19 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
STAROZALIN, sausoms ir sudirgusioms akims akių lašai
9,19 €11,49 €
919,00 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000277849%2Fd9%2Fstarazolin-sausu-sudirgusiu-akiu-lasai-10-ml-0.png&w=256)
STARAZOLIN sausų, sudirgusių akių lašai
10,07 €11,19 €
1007,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
VIZIK akių lašai sudirgusioms ir paraudusioms akims
6,67 €10,59 €
667,00 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
VIZIK akių lašai pavargusioms ir sausoms akims
6,16 €9,78 €
616,00 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
NAVIVISION PLUS natūralūs akių lašai sudirgusioms akims
6,29 €8,99 €
419,33 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000281709%2F87%2Fstarazolin-akiu-lasai-hydroforte-10-ml-0.png&w=256)
STARAZOLIN akių lašai HYDROFORTE
10,07 €11,19 €
1007,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000164840%2F20%2Fstarazolin-akiu-lasai-hydrobalance-2-vnt-x-5-ml-0.png&w=256)
STARAZOLIN akių lašai HYDROBALANCE
6,95 €8,18 €
695,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
