BIODERMA kremas emolientas labai sausai ir atopiškai odai ATODERM INTENSIVE BAUME
200 ml · Visos „BIODERMA“ akcijos →
| visiems | 11,99 €tinklo nurodyta sena kaina 15,99 €59,95 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 11,99 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
BIODERMA kremas emolientas labai sausai ir atopiškai odai ATODERM INTENSIVE BAUME
16,11 €24,79 €
32,22 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA Atoderm Ad Intensive Baume kremas emolientas atopiškai odai
12,59 €20,99 €
62,95 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA Atoderm Ad Intensive Baume kremas emolientas atopiškai odai
15,59 €25,99 €
38,98 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA intensyviai maitinantis kremas sausai, labai sausai odai ATODERM PP BAUME
12,97 €17,29 €
64,85 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA intensyviai maitinantis kremas labai sausai, jautriai odai ATODERM PP BAUME
15,46 €23,79 €
30,92 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000154747%2F0f%2Fbioderma-kuno-kremas-atoderm-intensive-baume-500-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA kūno kremas ATODERM INTENSIVE BAUME
24,09 €
48,18 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA gelis-kremas sudirgusiai, atopiškai odai ATODERM INTENSIVE GEL-CREME
17,93 €27,59 €
35,86 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA švelnus gelinis prausiklis labai sausai ir atopiškai odai ATODERM INTENSIVE GEL MOUSSANT
10,20 €15,69 €
20,40 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA švelnus gelinis prausiklis labai sausai ir atopiškai odai ATODERM INTENSIVE GEL MOUSSANT
7,12 €9,49 €
35,60 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA maitinantis, švelnus muilas labai sausai, atopiškai odai ATODERM INTENSIVE CLEANSING BAR
5,77 €7,69 €
38,47 €/kg
El. vaistinės kaina

· su kortele
BIODERMA maitinantis veido kremas sausai ir labai sausai odai ATODERM NUTRITIVE
6,59 €10,99 €
164,75 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000167525%2F9b%2Fbioderma-kuno-kremas-atoderm-intensive-baume-75-ml-0.jpg&w=256)