SVR TOPIALYSE HUILE LAVANTE aliejinis kūno prausiklis sausai ir atopinei odai
100 ml · Visos „SVR“ akcijos →
| visiems | 6,29 €tinklo nurodyta sena kaina 8,39 €62,90 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 6,29 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
SVR TOPIALYSE GEL LAVANT kūno prausiklis itin sausai, atopinei odai
22,72 €30,29 €
22,72 €/l
El. vaistinės kaina
SVR TOPIALYSE BAUME LAVANT prausiamasis balzamas labai sausai ir atopinei odai
15,74 €20,99 €
39,35 €/l
El. vaistinės kaina
SVR TOPIALYSE BAUME PROTECT+ apsauginis balzamas sausai ir atopinei odai
17,99 €23,99 €
89,95 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000171491%2Fc9%2Fbioderma-aliejinis-veido-ir-kuno-prausiklis-atoderm-huile-de-douche-200-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA aliejinis veido ir kūno prausiklis ATODERM HUILE DE DOUCHE
6,95 €8,69 €
34,75 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000182328%2Faa%2Furiage-aliejinis-kuno-prausiklis-sausai-jautriai-odai-su-dozatoriumi-500-ml-0.jpg&w=256)
URIAGE aliejinis kūno prausiklis sausai, jautriai odai, su dozatoriumi
9,39 €18,79 €
18,78 €/l
El. vaistinės kaina
URIAGE, XEMOSE C8+ HUILE aliejinis prausiklis veidui ir kūnui
23,99 €
47,98 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
BIODERMA švelnus gelinis prausiklis labai sausai ir atopiškai odai ATODERM INTENSIVE GEL MOUSSANT
10,20 €15,69 €
20,40 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA švelnus gelinis prausiklis labai sausai ir atopiškai odai ATODERM INTENSIVE GEL MOUSSANT
7,12 €9,49 €
35,60 €/l
El. vaistinės kaina
URIAGE, DERM-PHY HUILE aliejinis prausiklis
19,99 €
39,98 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
BABĒ emolientinis kremas sausai, atopinei kūdikių ir vaikų kūno odai PEDIATRIC
18,29 €24,39 €
91,45 €/l
El. vaistinės kaina