Tinklo nurodyta nuolaida −20%
LANSINOH intymios higienos prausimosi buteliukas po gimdymo
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 9,91 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−20%
Lansinoh ekologiškas intymios higienos purškalas po gimdymo
14,39 €17,99 €
143,90 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000170433%2F27%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-classic-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000170433%2F27%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-classic-200-ml-0.jpg&w=256)
LACTACYD intymios higienos prausiklis CLASSIC
6,92 €9,89 €
34,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−30%%2Fp%2F10000167203%2F5b%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-sensitive-250-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000167203%2F5b%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-sensitive-250-ml-0.jpg&w=256)
LACTACYD intymios higienos prausiklis PHARMA SENSITIVE
8,95 €12,79 €
35,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−30%%2Fp%2F10000313052%2F89%2Fcumlaude-intymios-higienos-prausiklis-origyn-500-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000313052%2F89%2Fcumlaude-intymios-higienos-prausiklis-origyn-500-ml-0.jpg&w=256)
CUMLAUDE intymios higienos prausiklis ORIGYN
15,81 €22,59 €
31,62 €/l
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−25%

· su kortele
LANSINOH maitinimo buteliukų pradinis rinkinys, nuo gimimo, 2 buteliukai
16,85 €22,47 €
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000168316%2F5f%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-antibacterial-250-ml-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000168316%2F5f%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-antibacterial-250-ml-0.png&w=256)
LACTACYD intymios higienos prausiklis PHARMA ANTIBACTERIAL
8,11 €11,59 €
32,44 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000125051%2F85%2Fvagisan-intymios-higienos-prausiklis-200-ml-0.png&w=256)