Tinklo nurodyta nuolaida −20%

ADS Perio PRO skalavimo skystis su 0.12% CHX+hialuronas Curasept
200 ml · Visos „CURASEPT“ akcijos →
![]() | su kortele | 11,35 €tinklo nurodyta sena kaina 14,19 €56,75 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 11,35 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−30%

· su kortele
ADS Relief PRO+DNA skalavimo skystis su 0,20% CHX Curasept
9,07 €12,95 €
45,35 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
−25%%2Fp%2F10000186172%2Fdd%2Fcurasept-antibakterinis-burnos-skalavimo-skystis-su-chlorheksidinu-0-20-s220-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000186172%2Fdd%2Fcurasept-antibakterinis-burnos-skalavimo-skystis-su-chlorheksidinu-0-20-s220-200-ml-0.jpg&w=256)
CURASEPT antibakterinis burnos skalavimo skystis su chlorheksidinu 0,20% ADS220
9,66 €12,89 €
48,30 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000131551%2F54%2Fg-u-m-burnos-skalavimo-skystis-paroex-0-12-chx-0-05-cpc-300-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000131551%2F54%2Fg-u-m-burnos-skalavimo-skystis-paroex-0-12-chx-0-05-cpc-300-ml-0.jpg&w=256)
G.U.M burnos skalavimo skystis PAROEX 0,12% CHX + 0,05% CPC
6,99 €9,99 €
23,30 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000210409%2F9b%2Fcuraprox-antibakterinis-burnos-skalavimo-skystis-su-0-09-chlorheksidino-perio-plus-regenerate-200-ml-0.png&w=256)
CURAPROX antibakterinis burnos skalavimo skystis su 0,09% chlorheksidino PERIO PLUS + REGENERATE
11,79 €
58,95 €/l
El. vaistinės kaina