Tinklo nurodyta nuolaida −40%

BIODERMA 24 val. drėkinantis micelinis valomasis vanduo HYDRABIO H2O
500 ml · Visos „BIODERMA“ akcijos →
![]() | su kortele | 13,97 €tinklo nurodyta sena kaina 23,29 €27,94 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~20 % pigiau nei akcijų vidurkis (17,47 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (7 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 13,97 € |
| 08.04-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.03 | 17,47 € |
| 08.02 | 17,47 € |
| 07.31 | 17,47 € |
| 07.30 | 17,47 € |
| 07.29 | 17,47 € |
| 07.28 | 17,47 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−25%

· su kortele
BIODERMA originalus micelinis valomasis vanduo SENSIBIO H2O
12,74 €16,99 €
25,48 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA micelinis valomasis vanduo jautriai odai SENSIBIO H2O
7,43 €
29,72 €/l
El. vaistinės kaina
−25%

· su kortele
BIODERMA micelinis valomasis vanduo mišriai, riebiai odai SEBIUM H2O
5,47 €7,29 €
54,70 €/l
El. vaistinės kaina
−25%

· su kortele
BIODERMA micelinis valomasis vanduo mišriai, riebiai odai SEBIUM H2O
12,74 €16,99 €
25,48 €/l
El. vaistinės kaina
−40%%2Fp%2F10000170500%2F47%2Fbioderma-micelinis-vanduo-sebium-h2o-500-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000170500%2F47%2Fbioderma-micelinis-vanduo-sebium-h2o-500-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA micelinis vanduo SEBIUM H2O
10,19 €16,99 €
20,38 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−25%

· su kortele
BIODERMA micelinis valomasis vanduo mišriai, riebiai odai SÉBIUM H2O
9,29 €12,39 €
37,16 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000244030%2Fb1%2Fbioderma-micelinis-vanduo-hydrabio-h2o-500-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000128073%2F6f%2Fbioderma-micelinis-vanduo-sensibio-h2o-100-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000170499%2F3d%2Fbioderma-micelinis-vanduo-sensibio-h2o-500-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000190732%2Ffa%2Fbioderma-micelinis-vanduo-sensibio-h2o-850-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000118271%2F9d%2Fbioderma-micelinis-vanduo-sensibio-h2o-250-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000168232%2Fde%2Fbioderma-micelinis-vanduo-sensibio-ar-h2o-250-ml-0.jpg&w=256)