
SEBAMED veido ir kūno prausiklis jautriai odai
200 ml · Visos „SEBAMED“ akcijos →
![]() | su kortele | 8,57 €tinklo nurodyta sena kaina 11,43 €42,85 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~9 % brangiau nei akcijų vidurkis (7,83 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (6 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 8,57 € |
| 08.04-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.03 | 8,57 € |
| 08.02 | 8,57 € |
| 07.31 | 7,34 € |
| 07.30 | 7,34 € |
| 07.29 | 7,34 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
EUCERIN veido ir kūno kremas jautriai odai pH5
12,74 €16,99 €
169,87 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000215109%2F4a%2Fla-roche-posay-veido-prausiklis-jautriai-odai-toleriane-400-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY veido prausiklis jautriai odai TOLERIANE
16,63 €20,79 €
41,58 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
SVR veido prausiklis jautriai odai SENSIFINE BAUME DEMAQUILLANT
13,04 €17,39 €
130,40 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
SVR gelinis veido prausiklis jautriai, pavargusiai odai PHYSIOPURE
12,74 €16,99 €
63,70 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
BABÉ gelinis micelių prausiklis jautriai, raustančiai veido odai
6,29 €8,99 €
69,89 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
CERAVE drėkinamasis veido ir kūno prausiklis
18,84 €28,99 €
39,83 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
%2Fp%2F10000182328%2Faa%2Furiage-aliejinis-kuno-prausiklis-sausai-jautriai-odai-su-dozatoriumi-500-ml-0.jpg&w=256)
URIAGE aliejinis kūno prausiklis sausai, jautriai odai, su dozatoriumi
9,39 €18,79 €
18,78 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
SVR veido prausiklis itin jautriai, nuo aknės gydomai odai SEBIACLEAR CREME LAVANTE
12,74 €16,99 €
63,70 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
BABĒ raminamasis gelinis micelių prausiklis jautriai veido odai FACIAL
10,19 €16,99 €
42,46 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
CERAVE veido ir kūno prausiamasis gelis
12,99 €19,99 €
55,04 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt

· su kortele
APIVITA gelinis veido prausiklis riebiai-mišriai odai
8,60 €12,29 €
43,00 €/l
El. vaistinės kaina
