Tinklo nurodyta nuolaida −40%
SEBAMED švelnus intymios higienos prausiklis menopauzei PH 6.8
200 ml · Visos „SEBAMED“ akcijos →
| visiems | 5,99 €tinklo nurodyta sena kaina 9,99 €29,95 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (5,99 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (4 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 5,99 € |
| 08.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 07.31 | 5,99 € |
| 07.30 | 5,99 € |
| 07.29 | 5,99 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−30%%2Fp%2F10000167203%2F5b%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-sensitive-250-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000167203%2F5b%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-sensitive-250-ml-0.jpg&w=256)
LACTACYD intymios higienos prausiklis PHARMA SENSITIVE
8,95 €12,79 €
35,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−30%%2Fp%2F10000313052%2F89%2Fcumlaude-intymios-higienos-prausiklis-origyn-500-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000313052%2F89%2Fcumlaude-intymios-higienos-prausiklis-origyn-500-ml-0.jpg&w=256)
CUMLAUDE intymios higienos prausiklis ORIGYN
15,81 €22,59 €
31,62 €/l
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−30%%2Fp%2F10000170433%2F27%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-classic-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000170433%2F27%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-classic-200-ml-0.jpg&w=256)
LACTACYD intymios higienos prausiklis CLASSIC
6,92 €9,89 €
34,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−30%
Lotamile Soft švelnus, kvapą neutralizuojantis intymios higienos prausiklis moterims
7,69 €10,99 €
51,27 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000208569%2F01%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-su-prebiotikais-pharma-250-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000208569%2F01%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-su-prebiotikais-pharma-250-ml-0.jpg&w=256)
LACTACYD intymios higienos prausiklis su prebiotikais PHARMA
8,95 €12,79 €
35,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−30%%2Fp%2F10000168316%2F5f%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-antibacterial-250-ml-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000168316%2F5f%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-antibacterial-250-ml-0.png&w=256)
LACTACYD intymios higienos prausiklis PHARMA ANTIBACTERIAL
8,11 €11,59 €
32,44 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000125051%2F85%2Fvagisan-intymios-higienos-prausiklis-200-ml-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000154894%2F67%2Fmargarita-intymios-higienos-prausiklis-su-alavijais-400-ml-0.jpg&w=256)