Tinklo nurodyta nuolaida −30%%2Fp%2F10000174353%2Fa3%2Fg-u-m-dantu-pasta-su-q10-kofermentais-activital-75-ml-0.jpg&w=512)
%2Fp%2F10000174353%2Fa3%2Fg-u-m-dantu-pasta-su-q10-kofermentais-activital-75-ml-0.jpg&w=512)
G.U.M dantų pasta su Q10 kofermentais ACTIVITAL
75 ml · Visos „ACTIVITAL“ akcijos →
| visiems | 6,01 €tinklo nurodyta sena kaina 8,59 €80,13 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −30 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~24 % pigiau nei akcijų vidurkis (7,94 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (21 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.02 | 6,01 € |
| 10.01 | 6,01 € |
| 09.30 | 6,01 € |
| 09.28 | 6,01 € |
| 09.27 | 6,01 € |
| 09.26 | 6,01 € |
| 08.31-09.25: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.30 | 8,59 € |
| 08.27 | 8,59 € |
| 08.26 | 8,59 € |
| 08.25 | 8,59 € |
| 08.24 | 8,59 € |
| 08.23 | 8,59 € |
| 08.19-08.22: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.18 | 8,59 € |
| 08.17 | 8,59 € |
| 08.16 | 8,59 € |
| 08.15 | 8,59 € |
| 08.14 | 8,59 € |
| 08.13 | 8,59 € |
| 08.11 | 8,59 € |
| 08.03-08.10: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.02 | 8,59 € |
| 08.01 | 8,59 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−20%

· su kortele
SUNSTAR G.U.M. dantų pasta su Q10 kofermentais ACTIVITAL, nuo 6 m
6,87 €8,59 €
91,60 €/l
El. vaistinės kaina
−20%

· su kortele
SUNSTAR G.U.M.® skaliklis ACTIVITAL® su Q10 kofermentais, nuo 6 m
9,59 €11,99 €
31,97 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000128782%2F44%2Froyal-denta-dantu-pasta-su-auksu-gold-130-g-0.jpg&w=256)
ROYAL DENTA dantų pasta su auksu GOLD
14,59 €
112,23 €/kg
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000182868%2F21%2Fg-u-m-dantu-pasta-kasdienei-jautriu-dantu-ir-dantenu-apsaugai-sensivital-75-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000182868%2F21%2Fg-u-m-dantu-pasta-kasdienei-jautriu-dantu-ir-dantenu-apsaugai-sensivital-75-ml-0.jpg&w=256)
G.U.M dantų pasta kasdienei jautrių dantų ir dantenų apsaugai SENSIVITAL
5,66 €8,09 €
75,47 €/l
El. vaistinės kaina
−20%

· su kortele
G.U.M. dantų pasta SENSIVITALl+, nuo 7 m., švelnaus mėtų skonio
6,47 €8,09 €
6,47 €/vnt
El. vaistinės kaina
−20%

· su kortele
G.U.M., PAROEX 0,06%, dantų pasta kraujuoj. dant
7,83 €9,79 €
104,40 €/l
El. vaistinės kaina



