%2Fp%2F10000119016%2F76%2Fflorix-maisto-papildas-500-ml-0.jpg&w=512)
FLORADIX maisto papildas
500 ml · Visos „FLORADIX“ akcijos →
| visiems | 19,75 €tinklo nurodyta sena kaina 24,69 €39,50 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~20 % pigiau nei akcijų vidurkis (24,69 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (15 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 19,75 € |
| 09.30 | 24,69 € |
| 09.29 | 24,69 € |
| 09.27 | 24,69 € |
| 09.26 | 24,69 € |
| 09.15-09.25: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 09.14 | 24,69 € |
| 09.13 | 24,69 € |
| 09.12 | 24,69 € |
| 09.11 | 24,69 € |
| 09.10 | 24,69 € |
| 09.07 | 24,69 € |
| 09.03-09.06: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 09.02 | 24,69 € |
| 08.09-09.01: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.08 | 24,69 € |
| 08.03-08.07: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.02 | 24,69 € |
| 08.01 | 24,69 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000119726%2F4b%2Fflorix-maisto-papildas-kindervital-250-ml-0.jpg&w=256)
FLORADIX maisto papildas KINDERVITAL
11,59 €15,45 €
46,36 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000183937%2F5c%2Forsalit-maisto-papildas-200-ml-0.jpg&w=256)
ORSALIT maisto papildas
4,09 €
20,45 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000114147%2F3f%2Fhematogenas-maisto-papildas-50-g-0.jpg&w=256)
HEMATOGENAS maisto papildas
0,91 €1,07 €
18,20 €/kg
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000172644%2F06%2Fpomi-t-maisto-papildas-60-kaps-0.jpg&w=256)
POMI-T maisto papildas, 60 kaps
35,59 €
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000182449%2Fc7%2Fimunital-maisto-papildas-shots-20-vnt-x-10-ml-0.jpg&w=256)
IMUNITAL maisto papildas SHOTS
20,08 €28,69 €
100,40 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000183582%2F4a%2Fmagvit-maisto-papildas-plus-42-tab-0.jpg&w=256)
MAGVIT maisto papildas PLUS, 42 tab
8,38 €12,89 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000154646%2Fd9%2Frameval-maisto-papildas-15-kaps-0.jpg&w=256)
RAMEVAL maisto papildas, 15 kaps
3,18 €4,89 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000158060%2Fec%2Fbrainol-maisto-papildas-30-kaps-0.jpg&w=256)
BRAINOL maisto papildas, 30 kaps
12,34 €18,99 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000115518%2Fcf%2Falkymer-maisto-papildas-60-kaps-0.png&w=256)
ALKYMER maisto papildas, 60 kaps
8,25 €12,69 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000286692%2Fb4%2Fclimenum-maisto-papildas-56-tab-0.png&w=256)
CLIMENUM maisto papildas, 56 tab
16,79 €
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000115883%2F37%2Fflorix-maisto-papildas-skystosios-gelezies-formule-250-ml-0.jpg&w=256)
