Tinklo nurodyta nuolaida −30%
Defendyl-Imunoglukan P4H® FORTE sirupas
100 ml · Visos „DEFENDYL“ akcijos →
| visiems | 13,99 €tinklo nurodyta sena kaina 19,99 €139,90 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −30 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 08.31
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (13,99 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (32 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 13,99 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 13,99 € |
| 08.30 | 13,99 € |
| 08.29 | 13,99 € |
| 08.28 | 13,99 € |
| 08.27 | 13,99 € |
| 08.26 | 13,99 € |
| 08.25 | 13,99 € |
| 08.24 | 13,99 € |
| 08.23 | 13,99 € |
| 08.22 | 13,99 € |
| 08.21 | 13,99 € |
| 08.20 | 13,99 € |
| 08.19 | 13,99 € |
| 08.18 | 13,99 € |
| 08.17 | 13,99 € |
| 08.16 | 13,99 € |
| 08.15 | 13,99 € |
| 08.14 | 13,99 € |
| 08.13 | 13,99 € |
| 08.12 | 13,99 € |
| 08.11 | 13,99 € |
| 08.10 | 13,99 € |
| 08.09 | 13,99 € |
| 08.08 | 13,99 € |
| 08.07 | 13,99 € |
| 08.06 | 13,99 € |
| 08.05 | 13,99 € |
| 08.04 | 13,99 € |
| 08.03 | 13,99 € |
| 08.02 | 13,99 € |
| 08.01 | 13,99 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−10%%2Fp%2F10000300712%2Ffa%2Fdefendyl-maisto-papildas-imunoglukan-ph4-forte-junior-100-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000300712%2Ffa%2Fdefendyl-maisto-papildas-imunoglukan-ph4-forte-junior-100-ml-0.jpg&w=256)
DEFENDYL maisto papildas IMUNOGLUKAN PH4 FORTE JUNIOR
17,81 €19,79 €
178,10 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−10%%2Fp%2F10000254730%2F85%2Fdefendyl-maisto-papildas-imunoglukan-p4h-junior-120-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000254730%2F85%2Fdefendyl-maisto-papildas-imunoglukan-p4h-junior-120-ml-0.jpg&w=256)
DEFENDYL maisto papildas IMUNOGLUKAN P4H JUNIOR
18,62 €20,69 €
155,17 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−5%%2Fp%2F10000255329%2F30%2Fdefendyl-maisto-papildas-imunoglukan-p4h-30-kaps-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000255329%2F30%2Fdefendyl-maisto-papildas-imunoglukan-p4h-30-kaps-0.png&w=256)
DEFENDYL maisto papildas IMUNOGLUKAN P4H, 30 kaps
18,04 €18,99 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−10%%2Fp%2F10000309111%2F60%2Fdefendyl-maisto-papildas-imunoglukan-p4h-d3-30-kaps-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000309111%2F60%2Fdefendyl-maisto-papildas-imunoglukan-p4h-d3-30-kaps-0.jpg&w=256)
DEFENDYL maisto papildas IMUNOGLUKAN P4H D3, 30 kaps
18,71 €20,79 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo


