Tinklo nurodyta nuolaida −25%
LACTACYD Pharma intymios higienos prausiklis jautriai odai
250 ml · Visos „LACTACYD“ akcijos →
| visiems | 9,67 €tinklo nurodyta sena kaina 12,89 €38,68 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 08.31
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (9,67 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (33 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.02 | 9,67 € |
| 10.01 | 9,67 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 9,67 € |
| 08.30 | 9,67 € |
| 08.29 | 9,67 € |
| 08.28 | 9,67 € |
| 08.27 | 9,67 € |
| 08.26 | 9,67 € |
| 08.25 | 9,67 € |
| 08.24 | 9,67 € |
| 08.23 | 9,67 € |
| 08.22 | 9,67 € |
| 08.21 | 9,67 € |
| 08.20 | 9,67 € |
| 08.19 | 9,67 € |
| 08.18 | 9,67 € |
| 08.17 | 9,67 € |
| 08.16 | 9,67 € |
| 08.15 | 9,67 € |
| 08.14 | 9,67 € |
| 08.13 | 9,67 € |
| 08.12 | 9,67 € |
| 08.11 | 9,67 € |
| 08.10 | 9,67 € |
| 08.09 | 9,67 € |
| 08.08 | 9,67 € |
| 08.07 | 9,67 € |
| 08.06 | 9,67 € |
| 08.05 | 9,67 € |
| 08.04 | 9,67 € |
| 08.03 | 9,67 € |
| 08.02 | 9,67 € |
| 08.01 | 9,67 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−30%%2Fp%2F10000167203%2F5b%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-sensitive-250-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000167203%2F5b%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-sensitive-250-ml-0.jpg&w=256)
LACTACYD intymios higienos prausiklis PHARMA SENSITIVE
8,95 €12,79 €
35,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−30%%2Fp%2F10000168316%2F5f%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-antibacterial-250-ml-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000168316%2F5f%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-antibacterial-250-ml-0.png&w=256)
LACTACYD intymios higienos prausiklis PHARMA ANTIBACTERIAL
8,11 €11,59 €
32,44 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−30%%2Fp%2F10000170433%2F27%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-classic-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000170433%2F27%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-classic-200-ml-0.jpg&w=256)
LACTACYD intymios higienos prausiklis CLASSIC
6,92 €9,89 €
34,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−25%
LACTACYD Pharma intymios higienos prausiklis apsaugai nuo bakterijų
8,99 €11,99 €
35,96 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000313052%2F89%2Fcumlaude-intymios-higienos-prausiklis-origyn-500-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000313052%2F89%2Fcumlaude-intymios-higienos-prausiklis-origyn-500-ml-0.jpg&w=256)
CUMLAUDE intymios higienos prausiklis ORIGYN
15,81 €22,59 €
31,62 €/l
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo


%2Fp%2F10000125051%2F85%2Fvagisan-intymios-higienos-prausiklis-200-ml-0.png&w=256)

%2Fp%2F10000154894%2F67%2Fmargarita-intymios-higienos-prausiklis-su-alavijais-400-ml-0.jpg&w=256)