Tinklo nurodyta nuolaida −20%

CURAPROX burnos ertmės gelis su 0,5 % chlorheksidino PERIO PLUS+ FOCUS
10 ml · Visos „CURAPROX“ akcijos →
![]() | su kortele | 5,46 €tinklo nurodyta sena kaina 6,83 €546,00 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 4,78 € (08.31)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~14 % brangiau nei akcijų vidurkis (4,78 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (31 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 5,46 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 4,78 € |
| 08.30 | 4,78 € |
| 08.29 | 4,78 € |
| 08.28 | 4,78 € |
| 08.27 | 4,78 € |
| 08.26 | 4,78 € |
| 08.25 | 4,78 € |
| 08.24 | 4,78 € |
| 08.23 | 4,78 € |
| 08.22 | 4,78 € |
| 08.21 | 4,78 € |
| 08.20 | 4,78 € |
| 08.19 | 4,78 € |
| 08.18 | 4,78 € |
| 08.17 | 4,78 € |
| 08.16 | 4,78 € |
| 08.15 | 4,78 € |
| 08.14 | 4,78 € |
| 08.13 | 4,78 € |
| 08.12 | 4,78 € |
| 08.11 | 4,78 € |
| 08.10 | 4,78 € |
| 08.09 | 4,78 € |
| 08.08 | 4,78 € |
| 08.07 | 4,78 € |
| 08.06 | 4,78 € |
| 08.05 | 4,78 € |
| 08.04 | 4,78 € |
| 08.03 | 4,78 € |
| 08.02 | 4,78 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000210409%2F9b%2Fcuraprox-antibakterinis-burnos-skalavimo-skystis-su-0-09-chlorheksidino-perio-plus-regenerate-200-ml-0.png&w=256)
CURAPROX antibakterinis burnos skalavimo skystis su 0,09% chlorheksidino PERIO PLUS + REGENERATE
11,79 €
58,95 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000254649%2F8c%2Fcuraprox-dantu-pasta-su-hialurono-rugstimi-ir-chlorheksidinu-0-09-perioplus-75-ml-0.png&w=256)
CURAPROX dantų pasta su hialurono rūgštimi ir chlorheksidinu 0,09% PERIOPLUS+
10,29 €
137,20 €/l
El. vaistinės kaina
−20%

· su kortele
ELUDRIL burnos skalavimo skystis su 0,20% chlorheksidino EXTRA, nuo 6 m
9,59 €11,99 €
31,97 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
−25%%2Fp%2F10000186172%2Fdd%2Fcurasept-antibakterinis-burnos-skalavimo-skystis-su-chlorheksidinu-0-20-s220-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000186172%2Fdd%2Fcurasept-antibakterinis-burnos-skalavimo-skystis-su-chlorheksidinu-0-20-s220-200-ml-0.jpg&w=256)
CURASEPT antibakterinis burnos skalavimo skystis su chlorheksidinu 0,20% ADS220
9,66 €12,89 €
48,30 €/l
El. vaistinės kaina