Tinklo nurodyta nuolaida −50%%2Fp%2F10000157118%2F94%2Furiage-atkuriantis-kuno-kremas-bariederm-cica-cu-zn-40-ml-0.jpg&w=512)
%2Fp%2F10000157118%2F94%2Furiage-atkuriantis-kuno-kremas-bariederm-cica-cu-zn-40-ml-0.jpg&w=512)
URIAGE atkuriantis kūno kremas BARIEDERM CICA CU-ZN
40 ml · Visos „BARIEDERM CICA CU-ZN“ akcijos →
| visiems | 5,44 €tinklo nurodyta sena kaina 10,89 €136,00 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −50 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~23 % pigiau nei akcijų vidurkis (7,07 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (7 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 5,44 € |
| 08.29-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.28 | 7,07 € |
| 08.27 | 7,07 € |
| 08.26 | 7,07 € |
| 08.17-08.25: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.16 | 7,07 € |
| 08.14 | 7,07 € |
| 08.08-08.13: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.07 | 7,07 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−30%

· su kortele
URIAGE atkuriamasis kremas su variu ir cinku BARIEDERM CICA, SPF 50+
10,63 €15,19 €
265,75 €/l
El. vaistinės kaina
−30%

· su kortele
URIAGE lūpų balzamas BARIEDERM CICA, bekvapis
7,34 €10,49 €
489,33 €/l
El. vaistinės kaina
−30%

· su kortele
DERMEDIC, CICATOPY, raminantis atkuriantis veido kremas
11,19 €15,99 €
279,75 €/l
El. vaistinės kaina
−40%

· su kortele
URIAGE koncentruotas atkuriamasis veido kremas CICA DAILY
21,41 €35,69 €
428,20 €/l
El. vaistinės kaina
−10%%2Fp%2F10000186426%2Fe8%2Fla-roche-posay-atkuriantis-kuno-ir-veido-balzamas-cicaplast-b5-100-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000186426%2Fe8%2Fla-roche-posay-atkuriantis-kuno-ir-veido-balzamas-cicaplast-b5-100-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY atkuriantis kūno ir veido balzamas CICAPLAST B5
23,12 €25,69 €
231,20 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000260189%2Fa3%2Fbioderma-kuno-kremas-atoderm-creme-ultra-500-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA kūno kremas ATODERM CREME ULTRA
19,29 €
38,58 €/l
El. vaistinės kaina
−30%

· su kortele
URIAGE kasdieninis gelis-kremas CICA DAILY
12,31 €17,59 €
307,75 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
SKINLOVERS 4’SOS Cica / SOS Atkuriamasis Raminantis Veido Kremas
25,19 €41,99 €
839,67 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000182176%2Fc4%2Furiage-ranku-kremas-bariederm-50-ml-0.jpg&w=256)

