
Intymios hig. prausiklis SALLING FRI
375 ml · Visos „SALLING FRI“ akcijos →
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Rimi: paskutinį kartą be akcijos matėme 1,99 € (09.27).
✓ Tinklo nurodyta sena kaina atitinka mūsų stebėjimus per 30 d. iki akcijos.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~39 % pigiau nei akcijų vidurkis (1,95 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (6 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.02 | 1,19 € |
| 08.14-10.01: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.13 | 1,19 € |
| 08.03-08.12: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.02 | 2,39 € |
| 08.01 | 2,39 € |
| 07.31 | 2,39 € |
| 07.17-07.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 07.16 | 1,39 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000313052%2F89%2Fcumlaude-intymios-higienos-prausiklis-origyn-500-ml-0.jpg&w=256)
CUMLAUDE intymios higienos prausiklis ORIGYN
15,81 €22,59 €
31,62 €/l
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000170433%2F27%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-classic-200-ml-0.jpg&w=256)
LACTACYD intymios higienos prausiklis CLASSIC
6,92 €9,89 €
34,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000167203%2F5b%2Flactacyd-intymios-higienos-prausiklis-pharma-sensitive-250-ml-0.jpg&w=256)
LACTACYD intymios higienos prausiklis PHARMA SENSITIVE
8,95 €12,79 €
35,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000299591%2Fdf%2Fcumlaude-intymios-higienos-prausiklis-su-chloreksidinu-clx-500-ml-0.jpg&w=256)
CUMLAUDE intymios higienos prausiklis su chloreksidinu CLX
16,65 €23,78 €
33,30 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

%2Fp%2F10000125051%2F85%2Fvagisan-intymios-higienos-prausiklis-200-ml-0.png&w=256)


%2Fp%2F10000154894%2F67%2Fmargarita-intymios-higienos-prausiklis-su-alavijais-400-ml-0.jpg&w=256)
