%2Fp%2F10000182690%2Ff0%2Fvitiron-purskiamas-maisto-papildas-d3-olive-sun-1000-tv-10-ml-0.png&w=512)
VITIRON purškiamas maisto papildas D3 OLIVE SUN 1000 TV
10 ml · Visos „OLIVE SUN“ akcijos →
| visiems | 6,05 €tinklo nurodyta sena kaina 10,09 €605,00 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~32 % pigiau nei akcijų vidurkis (8,95 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (32 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 6,05 € |
| 09.30 | 10,09 € |
| 09.29 | 10,09 € |
| 09.27 | 10,09 € |
| 09.26 | 10,09 € |
| 09.25 | 10,09 € |
| 09.24 | 10,09 € |
| 09.23 | 10,09 € |
| 09.22 | 10,09 € |
| 09.19 | 10,09 € |
| 09.18 | 10,09 € |
| 09.17 | 10,09 € |
| 09.16 | 10,09 € |
| 09.15 | 10,09 € |
| 09.14 | 10,09 € |
| 09.13 | 10,09 € |
| 09.12 | 10,09 € |
| 09.11 | 10,09 € |
| 09.09 | 10,09 € |
| 09.08 | 10,09 € |
| 09.05 | 10,09 € |
| 09.04 | 10,09 € |
| 08.25-09.03: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.24 | 6,55 € |
| 08.21 | 6,55 € |
| 08.20 | 6,55 € |
| 08.19 | 6,55 € |
| 08.18 | 6,55 € |
| 08.17 | 6,55 € |
| 08.16 | 6,55 € |
| 08.13 | 6,55 € |
| 08.12 | 6,55 € |
| 08.11 | 6,55 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000182691%2Ff4%2Fvitiron-purskiamas-maisto-papildas-d3-olive-sun-2000-tv-10-ml-0.png&w=256)
VITIRON purškiamas maisto papildas D3 OLIVE SUN 2000 TV
6,53 €10,89 €
653,00 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000186123%2Fff%2Fvitiron-purskiamas-maisto-papildas-d3-olive-sun-4000-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
VITIRON purškiamas maisto papildas D3 OLIVE SUN 4000 TV
8,33 €13,89 €
833,00 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000223832%2F2d%2Fvivavit-purskiamas-maisto-papildas-vitaminas-d3-1000-tv-20-ml-111-papurskimu-0.png&w=256)
VIVAVIT purškiamas maisto papildas VITAMINAS D3 1000 TV, 111 papurškimų
8,99 €14,99 €
449,50 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
VitirON D3 Olive Sun 1000IU purškalas
11,65 €
1165,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
VitirON D3 Olive Sun 4000IU purškalas
15,09 €
1509,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
VitirON D3 Olive Sun 2000IU purškalas
12,70 €
1270,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1

· su kortele
SMART WAY purškiamas maisto papildas VITAMINAS D3, 4000 TV, mėtų ir citrinų skonio
14,69 €24,49 €
489,67 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000169709%2F05%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-400-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
OILESEN maisto papildas VITAMINAS D3 400 TV
2,23 €2,97 €
223,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000157227%2F6b%2Fgood-sleep-purskiamas-maisto-papildas-spray-30-ml-0.jpg&w=256)
GOOD SLEEP purškiamas maisto papildas SPRAY
8,59 €
286,33 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1 · Antra prekė nemokamai

· su kortele
VITIRON D3 OLIVE SUN 1000 IU, apelsinų skonio
6,11 €10,19 €
611,00 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000225189%2F6d%2Fvivavit-maisto-papildas-vitaminas-d3-2000-tv-60-kaps-0.png&w=256)
VIVAVIT maisto papildas VITAMINAS D3 2000 TV, 60 kaps
6,59 €10,99 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000169724%2Fc1%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-1000-tv-80-kaps-0.jpg&w=256)