%2Fp%2F10000186338%2Fc5%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-elasticity-spf30-50-ml-0.jpg&w=512)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON FILLER ELASTICITY, SPF30
50 ml · Visos „HYALURON FILLER ELASTICITY“ akcijos →
| visiems | 33,51 €tinklo nurodyta sena kaina 41,89 €670,20 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 31,41 € (08.29)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~12 % pigiau nei akcijų vidurkis (38,05 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (31 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 33,51 € |
| 09.30 | 41,89 € |
| 09.29 | 41,89 € |
| 09.28 | 41,89 € |
| 09.27 | 41,89 € |
| 09.23-09.26: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 09.22 | 41,89 € |
| 09.21 | 41,89 € |
| 09.20 | 41,89 € |
| 09.19 | 41,89 € |
| 09.18 | 41,89 € |
| 09.17 | 41,89 € |
| 09.14 | 41,89 € |
| 09.13 | 41,89 € |
| 09.12 | 41,89 € |
| 09.09-09.11: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 09.08 | 41,89 € |
| 09.06 | 41,89 € |
| 09.05 | 41,89 € |
| 09.04 | 41,89 € |
| 09.03 | 41,89 € |
| 09.02 | 41,89 € |
| 08.30-09.01: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.29 | 31,41 € |
| 08.28 | 31,41 € |
| 08.26 | 31,41 € |
| 08.25 | 31,41 € |
| 08.24 | 31,41 € |
| 08.21-08.23: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.20 | 31,41 € |
| 08.17-08.19: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.16 | 31,41 € |
| 08.15 | 31,41 € |
| 08.14 | 31,41 € |
| 08.13 | 31,41 € |
| 08.12 | 31,41 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000176533%2Fde%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-elasticity-spf15-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON FILLER ELASTICITY, SPF15
30,07 €37,59 €
601,40 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000282770%2F76%2Feucerin-veido-kremas-hyaluron-filler-elasticity-rose-spf30-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN veido kremas HYALURON FILLER ELASTICITY ROSE, SPF30
37,99 €47,49 €
759,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER + ELASTICITY ROSE, SPF 30
35,99 €47,99 €
719,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER + ELASTICITY, SPF 30
26,99 €44,99 €
539,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER+ELASTICITY, SPF 15
26,99 €44,99 €
539,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN itin lengvos tekstūros dieninis kremas SPF 50, HYALURON-FILLER + ELASTICITY
42,74 €56,99 €
854,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas su Epicelline SPF 30 HYALURON-FILLER + LONGEVITY
35,99 €59,99 €
719,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT sausai odai, SPF 15
19,79 €32,99 €
395,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER + ELASTICITY SPF 30, papildymo pakuotė
33,74 €44,99 €
674,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER+3x EFFECT SPF 30, papildymo pakuotė
26,24 €34,99 €
524,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN naktinis kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER+ELASTICITY
26,99 €44,99 €
539,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN veido serumas brandžiai odai HYALURON-FILLER + ELASTICITY 3D
37,49 €49,99 €
1249,67 €/l
El. vaistinės kaina