%2Fp%2F10000183939%2F5d%2Felmex-dantu-pasta-nuo-eduonies-caries-protection-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=512)
ELMEX dantų pasta nuo ėduonies CARIES PROTECTION, nuo 7 m
75 ml · Visos „CARIES PROTECTION“ akcijos →
| visiems | 2,74 €tinklo nurodyta sena kaina 5,49 €36,53 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −50 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~30 % pigiau nei akcijų vidurkis (3,91 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (20 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 2,74 € |
| 09.30 | 3,84 € |
| 09.29 | 3,84 € |
| 09.28 | 3,84 € |
| 09.27 | 3,84 € |
| 09.26 | 3,84 € |
| 08.11-09.25: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.10 | 5,49 € |
| 08.03-08.09: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.02 | 5,49 € |
| 08.01 | 5,49 € |
| 07.31 | 3,56 € |
| 07.30 | 3,56 € |
| 07.29 | 3,50 € |
| 07.28 | 3,50 € |
| 07.27 | 3,50 € |
| 07.26 | 3,50 € |
| 07.25 | 3,50 € |
| 07.24 | 3,50 € |
| 07.23 | 3,50 € |
| 07.22 | 3,50 € |
| 07.21 | 3,50 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
ELMEX dantų pasta nuo ėduonies CARIES PROTECTION, nuo 7 metų
3,59 €5,99 €
47,87 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX dantų pasta CARIES PROTECTION, nuo 7 metų
3,45 €5,75 €
46,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies CARIES PROTECTION JUNIOR, nuo 6−12 metų
3,47 €5,79 €
46,27 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX dantų pasta apsaugai nuo ėduonies ANTI-CARIES PROFESSIONAL ADVANCED PROTECTION, nuo 7 metų
5,09 €8,49 €
67,87 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX dantų pasta apsaugai ANTI-CARIES PROFESSIONAL ADVANCED PROTECTION, nuo 7 metų
7,19 €8,99 €
95,87 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000184085%2Ff3%2Feelmex-dantu-pasta-vaikams-nuo-eduonies-childrens-0-6-m-50-ml-0.png&w=256)
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies CHILDREN'S, 0–6 m
3,14 €4,49 €
62,80 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies ANTI-CARIES PROFESSIONAL JUNIOR, nuo 6−12 metų
5,93 €9,89 €
79,07 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELGYDIUM dantų pasta ėduonies kontrolei DECAY PROTECTION
7,99 €9,99 €
106,53 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies CHILDREN'S, nuo 0–6 metų
2,63 €4,39 €
52,60 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX dantų pasta vaikams ANTI-CARIES PROFESSIONAL JUNIOR, nuo 6−12 metų
7,19 €8,99 €
95,87 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000307938%2F0f%2Felmex-dantu-pasta-jautriu-dantu-apsaugai-sensitive-plus-complete-protection-nuo-12-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta jautrių dantų apsaugai SENSITIVE PLUS COMPLETE PROTECTION, nuo 12 m
4,82 €6,89 €
64,27 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX burnos skalavimo skystis CARIES PROTECTION, nuo 12 metų
6,29 €8,99 €
15,72 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes