Tinklo nurodyta nuolaida −25%

OraLactin dantų pasta su pre- ir postbiotikais
75 ml · Visos „APACARE“ akcijos →
![]() | su kortele | 9,74 €tinklo nurodyta sena kaina 12,99 €129,87 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~6 % pigiau nei akcijų vidurkis (10,39 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (41 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 9,74 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 10,39 € |
| 08.30 | 10,39 € |
| 08.29 | 10,39 € |
| 08.28 | 10,39 € |
| 08.27 | 10,39 € |
| 08.26 | 10,39 € |
| 08.25 | 10,39 € |
| 08.24 | 10,39 € |
| 08.23 | 10,39 € |
| 08.22 | 10,39 € |
| 08.21 | 10,39 € |
| 08.20 | 10,39 € |
| 08.19 | 10,39 € |
| 08.18 | 10,39 € |
| 08.17 | 10,39 € |
| 08.16 | 10,39 € |
| 08.15 | 10,39 € |
| 08.14 | 10,39 € |
| 08.13 | 10,39 € |
| 08.12 | 10,39 € |
| 08.11 | 10,39 € |
| 08.09 | 10,39 € |
| 08.08 | 10,39 € |
| 08.06 | 10,39 € |
| 08.05 | 10,39 € |
| 08.04 | 10,39 € |
| 08.03 | 10,39 € |
| 08.02 | 10,39 € |
| 08.01 | 10,39 € |
| 07.31 | 10,39 € |
| 07.30 | 10,39 € |
| 07.29 | 10,39 € |
| 07.28 | 10,39 € |
| 07.27 | 10,39 € |
| 07.26 | 10,39 € |
| 07.25 | 10,39 € |
| 07.24 | 10,39 € |
| 07.23 | 10,39 € |
| 07.22 | 10,39 € |
| 07.21 | 10,39 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000322077%2F1a%2Fapacare-dantu-pasta-su-pre-ir-probiotikais-oralactin-75-ml-0.jpg&w=256)
APACARE dantų pasta su pre- ir probiotikais ORALACTIN
12,90 €
172,00 €/l
Tik internete
−50%

· su kortele
PLIDENTA dantų pasta su probiotikais PRO-BALANCE
4,00 €7,99 €
53,33 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
−30%

· su kortele
ApaCare OraLactin dantų ir burnos balzamas
10,49 €14,99 €
52,45 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000322096%2Fd5%2Fapacare-dantu-ir-burnos-balzamas-oralactin-200-ml-0.jpg&w=256)
APACARE dantų ir burnos balzamas ORALACTIN
14,79 €
73,95 €/l
Tik internete

