Tinklo nurodyta nuolaida −20%%2Fp%2F10000311366%2F04%2Ffrupp-batonelis-vysniu-skonio-10-g-0.jpg&w=512)
%2Fp%2F10000311366%2F04%2Ffrupp-batonelis-vysniu-skonio-10-g-0.jpg&w=512)
FRUPP batonėlis, vyšnių skonio
10 g · Visos „FRUPP“ akcijos →
| visiems | 0,95 €tinklo nurodyta sena kaina 1,19 €95,00 €/kg · apskaičiuota | |
| sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (0,95 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (5 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 09.30 | 0,95 € |
| 09.29 | 0,95 € |
| 09.28 | 0,95 € |
| 09.27 | 0,95 € |
| 09.26 | 0,95 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−20%%2Fp%2F10000311365%2F60%2Ffrupp-batonelis-braskiu-skonio-10-g-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000311365%2F60%2Ffrupp-batonelis-braskiu-skonio-10-g-0.jpg&w=256)
FRUPP batonėlis, braškių skonio
1,02 €1,28 €
102,00 €/kg
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−15%%2Fp%2F10000311367%2F53%2Ffrupp-batonelis-avieciu-skonio-10-g-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000311367%2F53%2Ffrupp-batonelis-avieciu-skonio-10-g-0.jpg&w=256)
FRUPP batonėlis, aviečių skonio
1,01 €1,19 €
101,00 €/kg
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−20%%2Fp%2F10000311364%2Fbc%2Ffrupp-batonelis-kids-obuoliu-ir-melyniu-skonio-9-g-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000311364%2Fbc%2Ffrupp-batonelis-kids-obuoliu-ir-melyniu-skonio-9-g-0.jpg&w=256)
FRUPP batonėlis KIDS, obuolių ir mėlynių skonio
0,95 €1,19 €
105,56 €/kg
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−20%%2Fp%2F10000311363%2Fae%2Ffrupp-batonelis-kids-obuoliu-ir-pasifloru-skonio-9-g-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000311363%2Fae%2Ffrupp-batonelis-kids-obuoliu-ir-pasifloru-skonio-9-g-0.jpg&w=256)
FRUPP batonėlis KIDS, obuolių ir pasiflorų skonio
0,95 €1,19 €
105,56 €/kg
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−20%%2Fp%2F10000324754%2Fa4%2Ficonfit-batonelis-quicky-zemes-riesutu-skonio-35-g-0.jpg&w=256)
ICONFIT batonėlis QUICKY, žemės riešutų skonio
1,10 €1,38 €
31,43 €/kg
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo





