FRUPP akcijos
Šiuo metu galioja 5 „FRUPP“ prekių akcijos. Didžiausios nuolaidos viršuje; prie kiekvienos: kaina už kg/l ir galiojimo data.
Atnaujinta 2026-09-30 18:11 · kainos informacinės, galutinę tikrink parduotuvėje
Šią savaitę (40 sav.) pigiausia „FRUPP“ prekė: 0,95 € (FRUPP batonėlis KIDS, obuolių ir pasiflorų skonio) tinkle Camelia.
%2Fp%2F10000311363%2Fae%2Ffrupp-batonelis-kids-obuoliu-ir-pasifloru-skonio-9-g-0.jpg&w=256)
FRUPP batonėlis KIDS, obuolių ir pasiflorų skonio
0,95 €1,19 €
105,56 €/kg
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000311366%2F04%2Ffrupp-batonelis-vysniu-skonio-10-g-0.jpg&w=256)
FRUPP batonėlis, vyšnių skonio
0,95 €1,19 €
95,00 €/kg
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000311364%2Fbc%2Ffrupp-batonelis-kids-obuoliu-ir-melyniu-skonio-9-g-0.jpg&w=256)
FRUPP batonėlis KIDS, obuolių ir mėlynių skonio
0,95 €1,19 €
105,56 €/kg
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000311365%2F60%2Ffrupp-batonelis-braskiu-skonio-10-g-0.jpg&w=256)
FRUPP batonėlis, braškių skonio
1,02 €1,28 €
102,00 €/kg
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000311367%2F53%2Ffrupp-batonelis-avieciu-skonio-10-g-0.jpg&w=256)
FRUPP batonėlis, aviečių skonio
1,01 €1,19 €
101,00 €/kg
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
Kiti populiarūs ženklai
SWANSONNEW NORDICBIOFARMACIJASAPIENSECOSHOLVELVIRIDIANDR. BENEDICTUSŠvenčionių vaistažolėsOLKOMEDRULLEUROCARE