%2Fp%2F10000239289%2Fc5%2Fla-roche-posay-apsauginis-veido-kremas-effaclar-duo-spf30-40-ml-0.png&w=512)
LA ROCHE-POSAY apsauginis veido kremas EFFACLAR DUO+, SPF30
40 ml · Visos „EFFACLAR DUO“ akcijos →
| visiems | 17,62 €tinklo nurodyta sena kaina 23,49 €440,50 €/l · apskaičiuota | |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 09.28. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 17,62 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000284031%2F10%2Fla-roche-posay-veido-kremas-effaclar-duo-m-40-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY veido kremas EFFACLAR DUO+M
17,09 €22,79 €
427,25 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000191830%2F27%2Fla-roche-posay-veido-tonikas-effaclar-200-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY veido tonikas EFFACLAR
11,32 €15,09 €
56,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
LA ROCHE-POSAY, pleistrai veido odai, EFFACLAR DUO+M
14,24 €18,99 €
0,65 €/vnt
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY kremas probleminei odai EFFACLAR DUO+M
17,24 €22,99 €
431,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY micelinis vanduo EFFACLAR
12,74 €16,99 €
31,85 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY gelinis kremas probleminei odai EFFACLAR A.Z
34,49 €45,99 €
862,25 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY veido serumas probleminei odai EFFACLAR
27,44 €36,59 €
914,67 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY veido kremas ANTHELIOS PIGMENT SPF50+
25,49 €33,99 €
509,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY apsauginė veido migla ANTHELIOS, SPF 50+
17,24 €22,99 €
229,87 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY drėkinamasis apsauginis kremas nuo saulės ANTHELIOS UVMUNE 400, SPF 50+
18,74 €24,99 €
374,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY veido kremas nuo saulės ANTHELIOS AGE CORRECT, SPF 50+
24,74 €32,99 €
494,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY valantis veido gelis EFFACLAR MICROPEELING, papildymas
18,74 €24,99 €
46,85 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes