%2Fp%2F10000284031%2F10%2Fla-roche-posay-veido-kremas-effaclar-duo-m-40-ml-0.jpg&w=512)
LA ROCHE-POSAY veido kremas EFFACLAR DUO+M
40 ml · Visos „EFFACLAR DUO“ akcijos →
| visiems | 17,09 €tinklo nurodyta sena kaina 22,79 €427,25 €/l · apskaičiuota | |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~17 % pigiau nei akcijų vidurkis (20,51 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (16 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 09.28 | 17,09 € |
| 08.31-09.27: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.30 | 20,51 € |
| 08.29 | 20,51 € |
| 08.27 | 20,51 € |
| 08.26 | 20,51 € |
| 08.25 | 20,51 € |
| 08.24 | 20,51 € |
| 08.23 | 20,51 € |
| 08.22 | 20,51 € |
| 08.19-08.21: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.18 | 20,51 € |
| 08.17 | 20,51 € |
| 08.15 | 20,51 € |
| 08.14 | 20,51 € |
| 08.08-08.13: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.07 | 20,51 € |
| 08.04-08.06: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.03 | 20,51 € |
| 08.02 | 20,51 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000239289%2Fc5%2Fla-roche-posay-apsauginis-veido-kremas-effaclar-duo-spf30-40-ml-0.png&w=256)
LA ROCHE-POSAY apsauginis veido kremas EFFACLAR DUO+, SPF30
17,62 €23,49 €
440,50 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
LA ROCHE-POSAY, pleistrai veido odai, EFFACLAR DUO+M
14,24 €18,99 €
0,65 €/vnt
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY kremas probleminei odai EFFACLAR DUO+M
17,24 €22,99 €
431,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000191830%2F27%2Fla-roche-posay-veido-tonikas-effaclar-200-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY veido tonikas EFFACLAR
11,32 €15,09 €
56,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
LA ROCHE-POSAY micelinis vanduo EFFACLAR
12,74 €16,99 €
31,85 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY veido serumas probleminei odai EFFACLAR
27,44 €36,59 €
914,67 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY valantis veido gelis EFFACLAR MICROPEELING, papildymas
18,74 €24,99 €
46,85 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY gelinis kremas probleminei odai EFFACLAR A.Z
34,49 €45,99 €
862,25 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY veido kremas ANTHELIOS PIGMENT SPF50+
25,49 €33,99 €
509,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000196349%2F5d%2Fla-roche-posay-veido-kremas-toleriane-sensitive-rich-40-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY veido kremas TOLERIANE SENSITIVE RICH
21,79 €
544,75 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO+M valantis gelis, virstantis švelniomis putomis
14,24 €18,99 €
35,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000172785%2F66%2Fla-roche-posay-valantis-putojantis-gelis-effaclar-400-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY valantis putojantis gelis EFFACLAR
14,09 €18,79 €
35,23 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo