Tinklo nurodyta nuolaida −40%
Uriage šampūnas kūdikiams ir vaikams Baby 1ER
200 ml · Visos „URIAGE“ akcijos →
| visiems | 7,07 €tinklo nurodyta sena kaina 11,79 €35,35 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 7,07 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−35%
BABĒ ypatingai švelnus šampūnas PEDIATRIC kūdikiams ir vaikams
9,09 €13,99 €
45,45 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000319425%2Fd4%2Fhumer-juros-vanduo-kudikiams-ir-vaikams-150-ml-0.jpg&w=256)
HUMER jūros vanduo kūdikiams ir vaikams
11,89 €
79,27 €/l
El. vaistinės kaina
−25%%2Fp%2F10000120530%2Fa4%2Fweleda-sampunas-ir-kuno-prausiklis-vaikams-su-medetkomis-calendula-baby-200-ml-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000120530%2Fa4%2Fweleda-sampunas-ir-kuno-prausiklis-vaikams-su-medetkomis-calendula-baby-200-ml-0.png&w=256)
WELEDA šampūnas ir kūno prausiklis vaikams su medetkomis CALENDULA BABY
8,16 €10,89 €
40,80 €/l
El. vaistinės kaina
−10%
HUG'IN by Mother-K prausiklis kūdikiams ir vaikams, nuo 0 mėn
17,09 €18,99 €
34,18 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000143482%2F73%2Fbabe-sampunas-vaikams-nuo-kudikiu-pleiskanu-luobo-200-ml-0.jpg&w=256)


%2Fp%2F10000143483%2Fb0%2Fbabe-ypac-svelnus-sampunas-vaikams-200-ml-0.jpg&w=256)

%2Fp%2F10000183932%2Ff1%2Furiage-svelnus-sampunas-d-s-200-ml-0.jpg&w=256)