Tinklo nurodyta nuolaida −10%
HUG'IN by Mother-K prausiklis kūdikiams ir vaikams, nuo 0 mėn
500 ml · Visos „MOTHER-K“ akcijos →
| visiems | 17,09 €tinklo nurodyta sena kaina 18,99 €34,18 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −10 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 15,19 € (08.31)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~13 % brangiau nei akcijų vidurkis (15,19 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (32 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 17,09 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 15,19 € |
| 08.30 | 15,19 € |
| 08.29 | 15,19 € |
| 08.28 | 15,19 € |
| 08.27 | 15,19 € |
| 08.26 | 15,19 € |
| 08.25 | 15,19 € |
| 08.24 | 15,19 € |
| 08.23 | 15,19 € |
| 08.22 | 15,19 € |
| 08.21 | 15,19 € |
| 08.20 | 15,19 € |
| 08.19 | 15,19 € |
| 08.18 | 15,19 € |
| 08.17 | 15,19 € |
| 08.16 | 15,19 € |
| 08.15 | 15,19 € |
| 08.14 | 15,19 € |
| 08.13 | 15,19 € |
| 08.12 | 15,19 € |
| 08.11 | 15,19 € |
| 08.10 | 15,19 € |
| 08.09 | 15,19 € |
| 08.08 | 15,19 € |
| 08.07 | 15,19 € |
| 08.06 | 15,19 € |
| 08.05 | 15,19 € |
| 08.04 | 15,19 € |
| 08.03 | 15,19 € |
| 08.02 | 15,19 € |
| 08.01 | 15,19 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−10%
HUG'IN by Mother-K putų konsistencijos prausiklis kūdikiams ir vaikams, nuo 0 mėn
17,09 €18,99 €
34,18 €/l
El. vaistinės kaina
−10%
HUG'IN by Mother-K intensyviai drėkinantis kūno losjonas kūdikiams ir vaikams, nuo 0 mėn
18,89 €20,99 €
37,78 €/l
El. vaistinės kaina
−10%
HUG'IN by Mother-K intensyviai drėkinantis kūno sviestas kūdikiams ir vaikams, nuo 0 mėn
14,39 €15,99 €
71,95 €/l
El. vaistinės kaina
−30%
GAMARDE BEBE GEL LAVANT natūralus gelinis prausiklis kūdikiams ir vaikams
14,69 €20,99 €
36,73 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000319425%2Fd4%2Fhumer-juros-vanduo-kudikiams-ir-vaikams-150-ml-0.jpg&w=256)
HUMER jūros vanduo kūdikiams ir vaikams
11,89 €
79,27 €/l
El. vaistinės kaina
−25%%2Fp%2F10000266789%2Fb8%2Fbioderma-kuno-ir-plauku-prausiklis-vaikams-abcderm-moussant-1-l-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000266789%2Fb8%2Fbioderma-kuno-ir-plauku-prausiklis-vaikams-abcderm-moussant-1-l-0.png&w=256)
BIODERMA kūno ir plaukų prausiklis vaikams ABCDERM MOUSSANT
16,04 €21,39 €
16,04 €/l
El. vaistinės kaina
−35%
BIODERMA gelinis prausiklis kūdikių ir vaikų kūnui ir plaukams ABCDERM GEL MOUSSANT
13,90 €21,39 €
13,90 €/l
El. vaistinės kaina
−25%%2Fp%2F10000120530%2Fa4%2Fweleda-sampunas-ir-kuno-prausiklis-vaikams-su-medetkomis-calendula-baby-200-ml-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000120530%2Fa4%2Fweleda-sampunas-ir-kuno-prausiklis-vaikams-su-medetkomis-calendula-baby-200-ml-0.png&w=256)
WELEDA šampūnas ir kūno prausiklis vaikams su medetkomis CALENDULA BABY
8,16 €10,89 €
40,80 €/l
El. vaistinės kaina



