%2Fp%2F10000266789%2Fb8%2Fbioderma-kuno-ir-plauku-prausiklis-vaikams-abcderm-moussant-1-l-0.png&w=512)
BIODERMA kūno ir plaukų prausiklis vaikams ABCDERM MOUSSANT
1 l · Visos „ABCDERM MOUSSANT“ akcijos →
| visiems | 16,04 €tinklo nurodyta sena kaina 21,39 €16,04 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~13 % pigiau nei akcijų vidurkis (18,33 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (15 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 16,04 € |
| 09.30 | 16,04 € |
| 09.29 | 16,04 € |
| 09.28 | 16,04 € |
| 09.27 | 16,04 € |
| 09.01-09.26: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 19,25 € |
| 08.22-08.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.21 | 19,25 € |
| 08.19 | 19,25 € |
| 08.18 | 19,25 € |
| 08.17 | 19,25 € |
| 08.10-08.16: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.09 | 19,25 € |
| 08.06 | 19,25 € |
| 08.03 | 19,25 € |
| 08.02 | 19,25 € |
| 08.01 | 19,25 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
BIODERMA gelinis prausiklis kūdikių ir vaikų kūnui ir plaukams ABCDERM GEL MOUSSANT
13,90 €21,39 €
13,90 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000172860%2F97%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
10,91 €15,59 €
54,55 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000228429%2F96%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-500-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
17,28 €24,69 €
34,56 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000171491%2Fc9%2Fbioderma-aliejinis-veido-ir-kuno-prausiklis-atoderm-huile-de-douche-200-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA aliejinis veido ir kūno prausiklis ATODERM HUILE DE DOUCHE
6,95 €8,69 €
34,75 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA švelnus gelinis prausiklis labai sausai ir atopiškai odai ATODERM INTENSIVE GEL MOUSSANT
10,20 €15,69 €
20,40 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA švelnus gelinis prausiklis labai sausai ir atopiškai odai ATODERM INTENSIVE GEL MOUSSANT
7,12 €9,49 €
35,60 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000286071%2F24%2Fbioderma-kuno-ir-veido-prausiklis-atoderm-gel-douche-ecorefill-papildymas-1-l-0.jpg&w=256)
BIODERMA kūno ir veido prausiklis ATODERM GEL-DOUCHE ECOREFILL, papildymas
14,84 €19,79 €
14,84 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
BIODERMA maitinamasis veido kremas kūdikiams ir vaikams ABCDERM COLD–CREAM
9,22 €12,29 €
204,89 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
BIODERMA švelnus micelinis valomasis vanduo kūdikiams ir vaikams, ABCDerm H2O
4,79 €6,39 €
47,90 €/l
El. vaistinės kaina
HUG'IN by Mother-K prausiklis kūdikiams ir vaikams, nuo 0 mėn
17,09 €18,99 €
34,18 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000124592%2F17%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sebium-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000175650%2Fb7%2Fbioderma-kuno-prausiklis-atoderm-creme-de-douche-1-l-0.jpg&w=256)