%2Fp%2F10000286071%2F24%2Fbioderma-kuno-ir-veido-prausiklis-atoderm-gel-douche-ecorefill-papildymas-1-l-0.jpg&w=512)
BIODERMA kūno ir veido prausiklis ATODERM GEL-DOUCHE ECOREFILL, papildymas
1 l · Visos „ATODERM GEL-DOUCHE ECOREFILL“ akcijos →
| visiems | 14,84 €tinklo nurodyta sena kaina 19,79 €14,84 €/l · apskaičiuota | |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 11,87 € (08.31)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~22 % brangiau nei akcijų vidurkis (12,15 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (36 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 14,84 € |
| 09.30 | 13,85 € |
| 09.29 | 13,85 € |
| 09.28 | 13,85 € |
| 09.27 | 13,85 € |
| 09.26 | 13,85 € |
| 09.01-09.25: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 11,87 € |
| 08.30 | 11,87 € |
| 08.29 | 11,87 € |
| 08.28 | 11,87 € |
| 08.27 | 11,87 € |
| 08.26 | 11,87 € |
| 08.25 | 11,87 € |
| 08.24 | 11,87 € |
| 08.23 | 11,87 € |
| 08.22 | 11,87 € |
| 08.21 | 11,87 € |
| 08.20 | 11,87 € |
| 08.19 | 11,87 € |
| 08.18 | 11,87 € |
| 08.17 | 11,87 € |
| 08.16 | 11,87 € |
| 08.15 | 11,87 € |
| 08.14 | 11,87 € |
| 08.13 | 11,87 € |
| 08.12 | 11,87 € |
| 08.11 | 11,87 € |
| 08.10 | 11,87 € |
| 08.09 | 11,87 € |
| 08.08 | 11,87 € |
| 08.07 | 11,87 € |
| 08.06 | 11,87 € |
| 08.05 | 11,87 € |
| 08.04 | 11,87 € |
| 08.03 | 11,87 € |
| 08.02 | 11,87 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
BIODERMA ATODERM GEL DOUCHE ECOREFILL prausiklis sausai odai
12,99 €19,99 €
12,99 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000171491%2Fc9%2Fbioderma-aliejinis-veido-ir-kuno-prausiklis-atoderm-huile-de-douche-200-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA aliejinis veido ir kūno prausiklis ATODERM HUILE DE DOUCHE
6,95 €8,69 €
34,75 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA Atoderm HUILE DE DOUCHE ECOREFILL aliejinis prausiklis
12,99 €19,99 €
12,99 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000296820%2F8d%2Fbioderma-duso-aliejus-atoderm-huile-de-douche-ecorefill-papildymas-1-l-0.png&w=256)
BIODERMA dušo aliejus ATODERM HUILE DE DOUCHE ECOREFILL, papildymas
14,84 €19,79 €
14,84 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
CERAVE prausiamasis gelis normaliai, mišriai ir riebiai veido ir kūno odai, papildymas
15,92 €24,49 €
33,66 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
%2Fp%2F10000172860%2F97%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
10,91 €15,59 €
54,55 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000228429%2F96%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-500-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
17,28 €24,69 €
34,56 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA maitinamasis kreminis prausiklis sausai odai ATODERM CREME DE DOUCHE
13,77 €21,19 €
13,77 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000175650%2Fb7%2Fbioderma-kuno-prausiklis-atoderm-creme-de-douche-1-l-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000124592%2F17%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sebium-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)