Tinklo nurodyta nuolaida −35%
BIODERMA gelinis dušo prausiklis ATODERM
1 l · Visos „BIODERMA“ akcijos →
| visiems | 11,69 €tinklo nurodyta sena kaina 17,99 €11,69 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −35 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 11,69 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−35%
BIODERMA ATODERM GEL DOUCHE ECOREFILL prausiklis sausai odai
12,99 €19,99 €
12,99 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000172860%2F97%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000172860%2F97%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
10,91 €15,59 €
54,55 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000228429%2F96%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-500-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000228429%2F96%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-500-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
17,28 €24,69 €
34,56 €/l
El. vaistinės kaina
−35%
BIODERMA Atoderm HUILE DE DOUCHE ECOREFILL aliejinis prausiklis
12,99 €19,99 €
12,99 €/l
El. vaistinės kaina
−20%%2Fp%2F10000171491%2Fc9%2Fbioderma-aliejinis-veido-ir-kuno-prausiklis-atoderm-huile-de-douche-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000171491%2Fc9%2Fbioderma-aliejinis-veido-ir-kuno-prausiklis-atoderm-huile-de-douche-200-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA aliejinis veido ir kūno prausiklis ATODERM HUILE DE DOUCHE
6,95 €8,69 €
34,75 €/l
El. vaistinės kaina
−25%

· su kortele
SESDERMA gelinis veido prausiklis OCEANSKIN
19,49 €25,99 €
97,45 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000175650%2Fb7%2Fbioderma-kuno-prausiklis-atoderm-creme-de-douche-1-l-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000124592%2F17%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sebium-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000170449%2F4a%2Fbioderma-duso-zele-atoderm-gel-douche-1000-ml-0.jpg&w=256)

