%2Fp%2F10000124592%2F17%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sebium-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=512)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SEBIUM GEL MOUSSANT
200 ml · Visos „SEBIUM GEL MOUSSANT“ akcijos →
| visiems | 11,09 €tinklo nurodyta sena kaina 14,79 €55,45 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~18 % pigiau nei akcijų vidurkis (13,55 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (26 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 11,09 € |
| 09.29 | 14,79 € |
| 09.28 | 14,79 € |
| 09.04-09.27: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 09.03 | 14,79 € |
| 09.02 | 14,79 € |
| 08.30 | 13,31 € |
| 08.29 | 13,31 € |
| 08.28 | 13,31 € |
| 08.25 | 13,31 € |
| 08.22 | 13,31 € |
| 08.21 | 13,31 € |
| 08.20 | 13,31 € |
| 08.17-08.19: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.16 | 13,31 € |
| 08.15 | 13,31 € |
| 08.13 | 13,31 € |
| 08.12 | 13,31 € |
| 08.11 | 13,31 € |
| 08.10 | 13,31 € |
| 08.09 | 13,31 € |
| 08.08 | 13,31 € |
| 08.07 | 13,31 € |
| 08.05 | 13,31 € |
| 08.04 | 13,31 € |
| 08.03 | 13,31 € |
| 08.02 | 13,31 € |
| 08.01 | 13,31 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000172860%2F97%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
10,91 €15,59 €
54,55 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000228429%2F96%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-500-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
17,28 €24,69 €
34,56 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
BIODERMA švelnus gelinis prausiklis riebiai, mišriai odai, SÉBIUM GEL MOUSSANT
15,23 €25,39 €
38,08 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
BIODERMA švelnus gelinis prausiklis riebiai mišriai odai, SÉBIUM GEL MOUSSANT
11,39 €15,19 €
56,95 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
SESDERMA gelinis veido prausiklis OCEANSKIN
19,49 €25,99 €
97,45 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
BIODERMA raminantis micelinis gelinis prausiklis jautriai odai SENSIBIO GEL MOUSSANT
14,99 €24,99 €
29,98 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
BIODERMA raminantis micelinis gelinis prausiklis jautriai odai SENSIBIO GEL MOUSSANT
9,47 €15,79 €
47,35 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
SVR SEBIACLEAR GEL MOUSSANT gelinis prausiklis riebiai odai
17,62 €23,49 €
44,05 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA gelinis prausiklis kūdikių ir vaikų kūnui ir plaukams ABCDERM GEL MOUSSANT
13,90 €21,39 €
13,90 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
BIODERMA drėkinantis micelinis gelinis prausiklis dehidratuotai odai HYDRABIO GEL MOUSSANT
21,44 €28,59 €
53,60 €/l
El. vaistinės kaina
