Tinklo nurodyta nuolaida −25%

WELEDA gelinis veido prausiklis
150 ml · Visos „WELEDA“ akcijos →
![]() | su kortele | 15,74 €tinklo nurodyta sena kaina 20,99 €104,93 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (15,39 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (4 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 15,74 € |
| 08.04-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.03 | 15,74 € |
| 08.02 | 15,74 € |
| 07.30 | 14,69 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−25%

· su kortele
SESDERMA gelinis veido prausiklis OCEANSKIN
19,49 €25,99 €
97,45 €/l
El. vaistinės kaina
−30%

· su kortele
APIVITA gelinis veido prausiklis riebiai-mišriai odai
8,60 €12,29 €
43,00 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000172860%2F97%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000172860%2F97%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
10,91 €15,59 €
54,55 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000228429%2F96%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-500-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000228429%2F96%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-500-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
17,28 €24,69 €
34,56 €/l
El. vaistinės kaina



%2Fp%2F10000124592%2F17%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sebium-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)