Tinklo nurodyta nuolaida −25%

SESDERMA gelinis veido prausiklis OCEANSKIN
200 ml · Visos „SESDERMA“ akcijos →
![]() | su kortele | 19,49 €tinklo nurodyta sena kaina 25,99 €97,45 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (19,23 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (5 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 19,49 € |
| 08.04-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.03 | 21,37 € |
| 08.02 | 21,37 € |
| 07.31 | 17,09 € |
| 07.30 | 17,09 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−30%%2Fp%2F10000172860%2F97%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000172860%2F97%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
10,91 €15,59 €
54,55 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000228429%2F96%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-500-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000228429%2F96%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sensibio-gel-moussant-500-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA gelinis veido prausiklis SENSIBIO GEL MOUSSANT
17,28 €24,69 €
34,56 €/l
El. vaistinės kaina
−25%

· su kortele
SESDERMA maitinamasis veido kremas OCEANSKIN
37,49 €49,99 €
749,80 €/l
El. vaistinės kaina
−30%

· su kortele
APIVITA gelinis veido prausiklis riebiai-mišriai odai
8,60 €12,29 €
43,00 €/l
El. vaistinės kaina

%2Fp%2F10000124592%2F17%2Fbioderma-gelinis-veido-prausiklis-sebium-gel-moussant-200-ml-0.jpg&w=256)



