Tinklo nurodyta nuolaida −30%
LA ROCHE-POSAY serumas TOLERIANE DERMALLERGO
30 ml · Visos „LA ROCHE-POSAY“ akcijos →
| visiems | 31,49 €tinklo nurodyta sena kaina 44,99 €1049,67 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −30 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 31,49 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−20%%2Fp%2F10000225809%2F04%2Fla-roche-posay-veido-fluidas-toleriane-dermallergo-ultra-40-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000225809%2F04%2Fla-roche-posay-veido-fluidas-toleriane-dermallergo-ultra-40-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY veido fluidas TOLERIANE DERMALLERGO ULTRA
26,95 €33,69 €
673,75 €/l
El. vaistinės kaina
−30%
LA ROCHE-POSAY raminamasis kremas TOLERIANE DERMALLERGO ULTRA
18,40 €26,29 €
460,00 €/l
El. vaistinės kaina
−30%
LA ROCHE-POSAY kremas akių sričiai TOLERIANE DERMALLERGO ULTRA
17,63 €25,19 €
881,50 €/l
El. vaistinės kaina
−15%

· su kortele
LA ROCHE-POSAY raminantis ir drėkinantis serumas jautriai ir alergiškai odai, su Neurosensinu ir Glicerinu, TOLERIANE DERMALLERGO
38,24 €44,99 €
1274,67 €/l
El. vaistinės kaina
−20%%2Fp%2F10000215109%2F4a%2Fla-roche-posay-veido-prausiklis-jautriai-odai-toleriane-400-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000215109%2F4a%2Fla-roche-posay-veido-prausiklis-jautriai-odai-toleriane-400-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY veido prausiklis jautriai odai TOLERIANE
16,63 €20,79 €
41,58 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
LA ROCHE POSAY HYALU B5 koncentruotas drėkinamasis stangrinamasis serumas
29,39 €48,99 €
979,67 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000225810%2Fcc%2Fla-roche-posay-kremas-toleriane-dermallergo-ultra-40-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000196349%2F5d%2Fla-roche-posay-veido-kremas-toleriane-sensitive-rich-40-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000191830%2F27%2Fla-roche-posay-veido-tonikas-effaclar-200-ml-0.jpg&w=256)