Tinklo nurodyta nuolaida −40%
LA ROCHE POSAY CICAPLAST B5 SERUMAS
30 ml · Visos „LA ROCHE-POSAY“ akcijos →
| visiems | 26,99 €tinklo nurodyta sena kaina 44,99 €899,67 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~8 % pigiau nei akcijų vidurkis (29,24 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (4 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 26,99 € |
| 08.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 07.31 | 29,24 € |
| 07.30 | 29,24 € |
| 07.29 | 29,24 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000172806%2Fac%2Fla-roche-posay-balzamas-cicaplast-baume-b5-40-ml-0.png&w=256)
LA ROCHE-POSAY balzamas CICAPLAST BAUME B5
11,89 €
297,25 €/l
El. vaistinės kaina
−10%%2Fp%2F10000186426%2Fe8%2Fla-roche-posay-atkuriantis-kuno-ir-veido-balzamas-cicaplast-b5-100-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000186426%2Fe8%2Fla-roche-posay-atkuriantis-kuno-ir-veido-balzamas-cicaplast-b5-100-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY atkuriantis kūno ir veido balzamas CICAPLAST B5
23,12 €25,69 €
231,20 €/l
El. vaistinės kaina
−30%
LA ROCHE POSAY CICAPLAST LAVANT B5+ valomasis gelis jautriai ir sudirgusiai odai
18,89 €26,99 €
94,45 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
LA ROCHE POSAY HYALU B5 koncentruotas drėkinamasis stangrinamasis serumas
29,39 €48,99 €
979,67 €/l
El. vaistinės kaina
−30%
LA ROCHE-POSAY kremas nuo raukšlių su hialuronu HYALU B5
20,99 €29,99 €
524,75 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000172807%2Faa%2Fla-roche-posay-lupu-balzamas-cicaplast-7-5-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000172808%2Fcb%2Fla-roche-posay-ranku-kremas-cicaplast-50-ml-0.jpg&w=256)