Tinklo nurodyta nuolaida −10%%2Fp%2F10000172808%2Fcb%2Fla-roche-posay-ranku-kremas-cicaplast-50-ml-0.jpg&w=512)
%2Fp%2F10000172808%2Fcb%2Fla-roche-posay-ranku-kremas-cicaplast-50-ml-0.jpg&w=512)
LA ROCHE-POSAY rankų kremas CICAPLAST
50 ml · Visos „ROCHE-POSAY“ akcijos →
| visiems | 8,00 €tinklo nurodyta sena kaina 8,89 €160,00 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −10 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 5,99 € (09.14)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~5 % brangiau nei akcijų vidurkis (7,64 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (48 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 8,00 € |
| 09.30 | 7,49 € |
| 09.29 | 7,49 € |
| 09.28 | 7,49 € |
| 09.27 | 7,49 € |
| 09.26 | 7,49 € |
| 09.25 | 7,49 € |
| 09.24 | 7,49 € |
| 09.23 | 7,49 € |
| 09.22 | 7,49 € |
| 09.21 | 7,49 € |
| 09.20 | 7,49 € |
| 09.19 | 7,49 € |
| 09.18 | 7,49 € |
| 09.17 | 7,49 € |
| 09.16 | 7,49 € |
| 09.15 | 7,49 € |
| 09.14 | 5,99 € |
| 09.13 | 7,49 € |
| 09.12 | 7,49 € |
| 09.11 | 7,49 € |
| 09.10 | 7,49 € |
| 09.09 | 7,49 € |
| 09.08 | 7,49 € |
| 09.07 | 7,49 € |
| 09.06 | 7,49 € |
| 09.05 | 7,49 € |
| 09.04 | 7,49 € |
| 09.03 | 7,49 € |
| 09.02 | 7,49 € |
| 09.01 | 7,49 € |
| 08.31 | 8,00 € |
| 08.30 | 8,00 € |
| 08.29 | 8,00 € |
| 08.28 | 8,00 € |
| 08.27 | 8,00 € |
| 08.26 | 8,00 € |
| 08.25 | 8,00 € |
| 08.24 | 8,00 € |
| 08.23 | 8,00 € |
| 08.22 | 8,00 € |
| 08.21 | 8,00 € |
| 08.18 | 8,00 € |
| 08.17 | 8,00 € |
| 08.16 | 8,00 € |
| 08.15 | 8,00 € |
| 08.14 | 8,00 € |
| 08.13 | 8,00 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000172806%2Fac%2Fla-roche-posay-balzamas-cicaplast-baume-b5-40-ml-0.png&w=256)
LA ROCHE-POSAY balzamas CICAPLAST BAUME B5
11,89 €
297,25 €/l
El. vaistinės kaina
−10%%2Fp%2F10000186426%2Fe8%2Fla-roche-posay-atkuriantis-kuno-ir-veido-balzamas-cicaplast-b5-100-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000186426%2Fe8%2Fla-roche-posay-atkuriantis-kuno-ir-veido-balzamas-cicaplast-b5-100-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY atkuriantis kūno ir veido balzamas CICAPLAST B5
23,12 €25,69 €
231,20 €/l
El. vaistinės kaina
−30%
LA ROCHE-POSAY kremas nuo raukšlių su hialuronu HYALU B5
20,99 €29,99 €
524,75 €/l
El. vaistinės kaina
−30%
LA ROCHE-POSAY raminamasis kremas TOLERIANE DERMALLERGO ULTRA
18,40 €26,29 €
460,00 €/l
El. vaistinės kaina
−30%
LA ROCHE POSAY CICAPLAST LAVANT B5+ valomasis gelis jautriai ir sudirgusiai odai
18,89 €26,99 €
94,45 €/l
El. vaistinės kaina
AVENE COLD rankų kremas
6,17 €
123,40 €/l
El. vaistinės kaina
AVENE atkuriamasis rankų kremas CICALFATE
9,95 €
99,50 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000172807%2Faa%2Fla-roche-posay-lupu-balzamas-cicaplast-7-5-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000225810%2Fcc%2Fla-roche-posay-kremas-toleriane-dermallergo-ultra-40-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000113185%2Ff4%2Fesu-lape-ranku-kremas-hospital-50-g-0.jpg&w=256)