Tinklo nurodyta nuolaida −40%
DUCRAY KELUAL SQUANORM šampūnas riebiai pleiskanojančiai galvos odai
400 ml · Visos „DUCRAY“ akcijos →
| visiems | 21,59 €tinklo nurodyta sena kaina 35,99 €53,98 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 21,59 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−30%%2Fp%2F10000120775%2Ffc%2Fducray-sampunas-pleiskanojanciai-nieztinciai-galvos-odai-kelual-ds-100-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000120775%2Ffc%2Fducray-sampunas-pleiskanojanciai-nieztinciai-galvos-odai-kelual-ds-100-ml-0.jpg&w=256)
DUCRAY šampūnas pleiskanojančiai, niežtinčiai galvos odai KELUAL DS
12,94 €18,49 €
129,40 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
DUCRAY pleiskanojančios niežtinčios galvos odos šampūnas KELUAL DS
11,21 €18,69 €
112,10 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000318556%2F3c%2Fvichy-sampunas-pleiskanojanciai-riebiai-galvos-odai-dercos-ds-papildymas-390-ml-0.jpg&w=256)
VICHY šampūnas pleiskanojančiai, riebiai galvos odai DERCOS DS, papildymas
27,69 €
71,00 €/l
Tik internete
−40%
VICHY šampūnas nuo pleiskanų riebiai galvos odai DERCOS
17,39 €28,99 €
44,59 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
DUCRAY SABAL ARGEAL kasdienis šampūnas riebiai galvos odai
14,81 €24,69 €
74,05 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
DUCRAY pleiskanojančios, psoriazės pažeistos galvos odos šampūnas KERTYOL P.S.O
11,99 €19,99 €
59,95 €/l
El. vaistinės kaina
−25%

· su kortele
DUCRAY pleiskanojančios veido, kūno ir galvos odos kremas KELUAL DS
16,49 €21,99 €
412,25 €/l
El. vaistinės kaina
−25%

· su kortele
NIZORAL CARE OILY SCALP šampūnas nuo pleiskanų riebiai galvos odai
13,49 €17,99 €
67,45 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
%2Fp%2F10000154609%2F09%2Fvichy-sampunas-riebiai-galvos-odai-dercos-390-ml-0.jpg&w=256)
VICHY šampūnas riebiai galvos odai DERCOS
27,89 €
71,51 €/l
El. vaistinės kaina