VICHY šampūnas nuo pleiskanų riebiai galvos odai DERCOS
390 ml · Visos „VICHY“ akcijos →
| visiems | 17,39 €tinklo nurodyta sena kaina 28,99 €44,59 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 17,39 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
VICHY šampūnas nuo pleiskanų sausai galvos odai DERCOS
17,39 €28,99 €
44,59 €/l
El. vaistinės kaina
VICHY šampūnas nuo pleiskanų sausai galvos odai DERCOS
11,99 €14,99 €
59,95 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000154609%2F09%2Fvichy-sampunas-riebiai-galvos-odai-dercos-390-ml-0.jpg&w=256)
VICHY šampūnas riebiai galvos odai DERCOS
27,89 €
71,51 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000318556%2F3c%2Fvichy-sampunas-pleiskanojanciai-riebiai-galvos-odai-dercos-ds-papildymas-390-ml-0.jpg&w=256)
VICHY šampūnas pleiskanojančiai, riebiai galvos odai DERCOS DS, papildymas
27,69 €
71,00 €/l
Tik internete

· su kortele
NIZORAL CARE OILY SCALP šampūnas nuo pleiskanų riebiai galvos odai
13,49 €17,99 €
67,45 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
VICHY šampūnas nuo pleiskanų psoriazės pažeistai odai DERCOS PSOLUTION
11,30 €17,39 €
56,50 €/l
El. vaistinės kaina
VICHY normalių ir riebių plaukų šampūnas jautriai galvos odai DERCOS GRAS
11,89 €18,29 €
59,45 €/l
El. vaistinės kaina
VICHY sausų plaukų šampūnas jautriai galvos odai DERCOS
14,23 €17,79 €
71,15 €/l
El. vaistinės kaina
VICHY Dercos DS šampūnas nuo pleiskanų su kondicionieriumi
19,99 €24,99 €
99,95 €/l
El. vaistinės kaina
VICHY Dercos DS šampūnas nuo pleiskanų su kondicionieriumi
29,59 €36,99 €
75,87 €/l
El. vaistinės kaina
DUCRAY KELUAL SQUANORM šampūnas riebiai pleiskanojančiai galvos odai
21,59 €35,99 €
53,98 €/l
El. vaistinės kaina