Tinklo nurodyta nuolaida −20%
VICHY sausų plaukų šampūnas jautriai galvos odai DERCOS
200 ml · Visos „VICHY“ akcijos →
| visiems | 14,23 €tinklo nurodyta sena kaina 17,79 €71,15 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 14,23 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−35%
VICHY normalių ir riebių plaukų šampūnas jautriai galvos odai DERCOS GRAS
11,89 €18,29 €
59,45 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000154609%2F09%2Fvichy-sampunas-riebiai-galvos-odai-dercos-390-ml-0.jpg&w=256)
VICHY šampūnas riebiai galvos odai DERCOS
27,89 €
71,51 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
VICHY šampūnas nuo pleiskanų sausai galvos odai DERCOS
17,39 €28,99 €
44,59 €/l
El. vaistinės kaina
−20%
VICHY šampūnas nuo pleiskanų sausai galvos odai DERCOS
11,99 €14,99 €
59,95 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
VICHY šampūnas nuo pleiskanų riebiai galvos odai DERCOS
17,39 €28,99 €
44,59 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000318556%2F3c%2Fvichy-sampunas-pleiskanojanciai-riebiai-galvos-odai-dercos-ds-papildymas-390-ml-0.jpg&w=256)
VICHY šampūnas pleiskanojančiai, riebiai galvos odai DERCOS DS, papildymas
27,69 €
71,00 €/l
Tik internete
−20%%2Fp%2F10000163648%2F39%2Feucerin-sampunas-jautriai-galvos-odai-dermo-capillaire-ph5-250-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000163648%2F39%2Feucerin-sampunas-jautriai-galvos-odai-dermo-capillaire-ph5-250-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN šampūnas jautriai galvos odai DERMO CAPILLAIRE PH5
10,95 €13,69 €
43,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000225869%2F64%2Fvichy-sampunas-psoriazes-pazeistai-odai-dercos-pso-200-ml-0.png&w=256)
VICHY šampūnas psoriazės pažeistai odai DERCOS PSO
17,19 €
85,95 €/l
El. vaistinės kaina