Tinklo nurodyta nuolaida −40%
DUCRAY šampūnas jautriai galvos odai SENSINOL
200 ml · Visos „DUCRAY“ akcijos →
| visiems | 13,01 €tinklo nurodyta sena kaina 21,69 €65,05 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 13,01 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−20%
VICHY sausų plaukų šampūnas jautriai galvos odai DERCOS
14,23 €17,79 €
71,15 €/l
El. vaistinės kaina
−20%%2Fp%2F10000163648%2F39%2Feucerin-sampunas-jautriai-galvos-odai-dermo-capillaire-ph5-250-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000163648%2F39%2Feucerin-sampunas-jautriai-galvos-odai-dermo-capillaire-ph5-250-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN šampūnas jautriai galvos odai DERMO CAPILLAIRE PH5
10,95 €13,69 €
43,80 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
DUCRAY SABAL ARGEAL kasdienis šampūnas riebiai galvos odai
14,81 €24,69 €
74,05 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000120775%2Ffc%2Fducray-sampunas-pleiskanojanciai-nieztinciai-galvos-odai-kelual-ds-100-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000120775%2Ffc%2Fducray-sampunas-pleiskanojanciai-nieztinciai-galvos-odai-kelual-ds-100-ml-0.jpg&w=256)
DUCRAY šampūnas pleiskanojančiai, niežtinčiai galvos odai KELUAL DS
12,94 €18,49 €
129,40 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000154609%2F09%2Fvichy-sampunas-riebiai-galvos-odai-dercos-390-ml-0.jpg&w=256)
VICHY šampūnas riebiai galvos odai DERCOS
27,89 €
71,51 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
DUCRAY KELUAL SQUANORM šampūnas riebiai pleiskanojančiai galvos odai
21,59 €35,99 €
53,98 €/l
El. vaistinės kaina
−35%
VICHY normalių ir riebių plaukų šampūnas jautriai galvos odai DERCOS GRAS
11,89 €18,29 €
59,45 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
DUCRAY pleiskanojančios niežtinčios galvos odos šampūnas KELUAL DS
11,21 €18,69 €
112,10 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
DUCRAY pleiskanojančios, psoriazės pažeistos galvos odos šampūnas KERTYOL P.S.O
11,99 €19,99 €
59,95 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000154726%2Fa4%2Fpharmaceris-sampunas-jautriai-galvos-odai-h-sensitonin-250-ml-0.jpg&w=256)