Tinklo nurodyta nuolaida −40%
KUKLA SCALP Sensitive šampūnas jautriai galvos odai
300 ml · Visos „KUKLA COSMETICS“ akcijos →
| visiems | 10,19 €tinklo nurodyta sena kaina 16,99 €33,97 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 08.31
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (10,19 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (32 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 10,19 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 10,19 € |
| 08.30 | 10,19 € |
| 08.29 | 10,19 € |
| 08.28 | 10,19 € |
| 08.27 | 10,19 € |
| 08.26 | 10,19 € |
| 08.25 | 10,19 € |
| 08.24 | 10,19 € |
| 08.23 | 10,19 € |
| 08.22 | 10,19 € |
| 08.21 | 10,19 € |
| 08.20 | 10,19 € |
| 08.19 | 10,19 € |
| 08.18 | 10,19 € |
| 08.17 | 10,19 € |
| 08.16 | 10,19 € |
| 08.15 | 10,19 € |
| 08.14 | 10,19 € |
| 08.13 | 10,19 € |
| 08.12 | 10,19 € |
| 08.11 | 10,19 € |
| 08.10 | 10,19 € |
| 08.09 | 10,19 € |
| 08.08 | 10,19 € |
| 08.07 | 10,19 € |
| 08.06 | 10,19 € |
| 08.05 | 10,19 € |
| 08.04 | 10,19 € |
| 08.03 | 10,19 € |
| 08.02 | 10,19 € |
| 08.01 | 10,19 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−20%
VICHY sausų plaukų šampūnas jautriai galvos odai DERCOS
14,23 €17,79 €
71,15 €/l
El. vaistinės kaina
−20%%2Fp%2F10000163648%2F39%2Feucerin-sampunas-jautriai-galvos-odai-dermo-capillaire-ph5-250-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000163648%2F39%2Feucerin-sampunas-jautriai-galvos-odai-dermo-capillaire-ph5-250-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN šampūnas jautriai galvos odai DERMO CAPILLAIRE PH5
10,95 €13,69 €
43,80 €/l
El. vaistinės kaina
−40%

· su kortele
EMBRYOLISSE kremas jautriai odai LAIT CREME SENSITIVE
15,29 €25,49 €
152,90 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000154609%2F09%2Fvichy-sampunas-riebiai-galvos-odai-dercos-390-ml-0.jpg&w=256)
VICHY šampūnas riebiai galvos odai DERCOS
27,89 €
71,51 €/l
El. vaistinės kaina
−35%
VICHY normalių ir riebių plaukų šampūnas jautriai galvos odai DERCOS GRAS
11,89 €18,29 €
59,45 €/l
El. vaistinės kaina
−25%

· su kortele
NIZORAL CARE OILY SCALP šampūnas nuo pleiskanų riebiai galvos odai
13,49 €17,99 €
67,45 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
−30%

· su kortele
ALPECIN šampūnas su kofeinu sausai galvos odai HYBRID
11,68 €16,69 €
46,72 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
%2Fp%2F10000154726%2Fa4%2Fpharmaceris-sampunas-jautriai-galvos-odai-h-sensitonin-250-ml-0.jpg&w=256)