Tinklo nurodyta nuolaida −20%
VICHY šampūnas nuo pleiskanų sausai galvos odai DERCOS
200 ml · Visos „VICHY“ akcijos →
| visiems | 11,99 €tinklo nurodyta sena kaina 14,99 €59,95 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 11,99 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−40%
VICHY šampūnas nuo pleiskanų sausai galvos odai DERCOS
17,39 €28,99 €
44,59 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
VICHY šampūnas nuo pleiskanų riebiai galvos odai DERCOS
17,39 €28,99 €
44,59 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000154609%2F09%2Fvichy-sampunas-riebiai-galvos-odai-dercos-390-ml-0.jpg&w=256)
VICHY šampūnas riebiai galvos odai DERCOS
27,89 €
71,51 €/l
El. vaistinės kaina
−35%
VICHY šampūnas nuo pleiskanų psoriazės pažeistai odai DERCOS PSOLUTION
11,30 €17,39 €
56,50 €/l
El. vaistinės kaina
−20%
VICHY sausų plaukų šampūnas jautriai galvos odai DERCOS
14,23 €17,79 €
71,15 €/l
El. vaistinės kaina
−20%
VICHY Dercos DS šampūnas nuo pleiskanų su kondicionieriumi
19,99 €24,99 €
99,95 €/l
El. vaistinės kaina
−30%
MEDIKET šampūnas pleiskanotai galvos odai ICTAMO nuo 12 m
12,38 €17,69 €
154,75 €/l
El. vaistinės kaina
−25%

· su kortele
NIZORAL CARE OILY SCALP šampūnas nuo pleiskanų riebiai galvos odai
13,49 €17,99 €
67,45 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
%2Fp%2F10000225869%2F64%2Fvichy-sampunas-psoriazes-pazeistai-odai-dercos-pso-200-ml-0.png&w=256)
VICHY šampūnas psoriazės pažeistai odai DERCOS PSO
17,19 €
85,95 €/l
El. vaistinės kaina