Tinklo nurodyta nuolaida −20%

PARODONTAX dantų pasta COMPLETE PROTECTION EXTRA FRESH, nuo 12 m
75 ml · Visos „PARODONTAX“ akcijos →
![]() | su kortele | 5,91 €tinklo nurodyta sena kaina 7,39 €78,80 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 5,91 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−30%%2Fp%2F10000307938%2F0f%2Felmex-dantu-pasta-jautriu-dantu-apsaugai-sensitive-plus-complete-protection-nuo-12-m-75-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000307938%2F0f%2Felmex-dantu-pasta-jautriu-dantu-apsaugai-sensitive-plus-complete-protection-nuo-12-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta jautrių dantų apsaugai SENSITIVE PLUS COMPLETE PROTECTION, nuo 12 m
4,82 €6,89 €
64,27 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
ELMEX dantų pasta jautrių dantų apsaugai SENSITIVE PLUS COMPLETE PROTECTION, nuo 12 metų
5,87 €9,79 €
78,27 €/l
El. vaistinės kaina
−20%

· su kortele
ELMEX dantų pasta jautrių dantų apsaugai SENSITIVE PLUS COMPLETE PROTECTION, nuo 12 metų
7,19 €8,99 €
95,87 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
−40%

· su kortele
ELMEX dantų pasta CARIES PROTECTION, nuo 7 metų
3,45 €5,75 €
46,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
−50%%2Fp%2F10000183939%2F5d%2Felmex-dantu-pasta-nuo-eduonies-caries-protection-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000183939%2F5d%2Felmex-dantu-pasta-nuo-eduonies-caries-protection-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta nuo ėduonies CARIES PROTECTION, nuo 7 m
2,74 €5,49 €
36,53 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
ELMEX dantų pasta nuo ėduonies CARIES PROTECTION, nuo 7 metų
3,59 €5,99 €
47,87 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies CARIES PROTECTION JUNIOR, nuo 6−12 metų
3,47 €5,79 €
46,27 €/l
El. vaistinės kaina




