Tinklo nurodyta nuolaida −20%

ADS 720 EU dantų pasta su 0.20% CHX Curasept
75 ml · Visos „CURASEPT“ akcijos →
![]() | su kortele | 10,39 €tinklo nurodyta sena kaina 12,99 €138,53 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 10,39 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−20%

· su kortele
Dantų pasta Prevent Curasept
9,11 €11,39 €
121,47 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
−25%%2Fp%2F10000185846%2F85%2Fcurasept-profilaktine-dantu-pasta-su-chlorheksidinu-0-12-s712-75-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000185846%2F85%2Fcurasept-profilaktine-dantu-pasta-su-chlorheksidinu-0-12-s712-75-ml-0.jpg&w=256)
CURASEPT profilaktinė dantų pasta su chlorheksidinu 0,12% ADS712
8,91 €11,89 €
118,80 €/l
El. vaistinės kaina
−30%

· su kortele
ADS Relief PRO+DNA skalavimo skystis su 0,20% CHX Curasept
9,07 €12,95 €
45,35 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
−25%%2Fp%2F10000198652%2Fa0%2Fcurasept-dantu-pasta-jautriems-dantims-biosmalto-sensitive-75-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000198652%2Fa0%2Fcurasept-dantu-pasta-jautriems-dantims-biosmalto-sensitive-75-ml-0.jpg&w=256)
CURASEPT dantų pasta jautriems dantims BIOSMALTO SENSITIVE
11,09 €14,79 €
147,87 €/l
El. vaistinės kaina
−40%

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, abrikosų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000326426%2F3f%2Fcurasept-dantu-pasta-whitening-75-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000198650%2F9d%2Fcurasept-dantu-pasta-biosmalto-75-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000272689%2F6b%2Fcurasept-dantu-pasta-daycare-booster-frozen-mint-75-ml-0.jpg&w=256)

