Tinklo nurodyta nuolaida −25%%2Fp%2F10000185846%2F85%2Fcurasept-profilaktine-dantu-pasta-su-chlorheksidinu-0-12-s712-75-ml-0.jpg&w=512)
%2Fp%2F10000185846%2F85%2Fcurasept-profilaktine-dantu-pasta-su-chlorheksidinu-0-12-s712-75-ml-0.jpg&w=512)
CURASEPT profilaktinė dantų pasta su chlorheksidinu 0,12% ADS712
75 ml · Visos „CURASEPT“ akcijos →
| visiems | 8,91 €tinklo nurodyta sena kaina 11,89 €118,80 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 8,32 € (09.30)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (8,80 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (22 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 8,91 € |
| 09.30 | 8,32 € |
| 09.29 | 8,32 € |
| 09.27 | 8,32 € |
| 09.26 | 8,32 € |
| 08.28-09.25: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.27 | 8,91 € |
| 08.26 | 8,91 € |
| 08.24 | 8,91 € |
| 08.23 | 8,91 € |
| 08.17-08.22: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.16 | 8,91 € |
| 08.15 | 8,91 € |
| 08.14 | 8,91 € |
| 08.13 | 8,91 € |
| 08.12 | 8,91 € |
| 08.11 | 8,91 € |
| 08.10 | 8,91 € |
| 08.09 | 8,91 € |
| 08.08 | 8,91 € |
| 08.06 | 8,91 € |
| 08.05 | 8,91 € |
| 08.04 | 8,91 € |
| 08.03 | 8,91 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−20%

· su kortele
ADS 720 EU dantų pasta su 0.20% CHX Curasept
10,39 €12,99 €
138,53 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000254649%2F8c%2Fcuraprox-dantu-pasta-su-hialurono-rugstimi-ir-chlorheksidinu-0-09-perioplus-75-ml-0.png&w=256)
CURAPROX dantų pasta su hialurono rūgštimi ir chlorheksidinu 0,09% PERIOPLUS+
10,29 €
137,20 €/l
El. vaistinės kaina
−25%%2Fp%2F10000186172%2Fdd%2Fcurasept-antibakterinis-burnos-skalavimo-skystis-su-chlorheksidinu-0-20-s220-200-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000186172%2Fdd%2Fcurasept-antibakterinis-burnos-skalavimo-skystis-su-chlorheksidinu-0-20-s220-200-ml-0.jpg&w=256)
CURASEPT antibakterinis burnos skalavimo skystis su chlorheksidinu 0,20% ADS220
9,66 €12,89 €
48,30 €/l
El. vaistinės kaina
−20%

· su kortele
Dantų pasta Prevent Curasept
9,11 €11,39 €
121,47 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000326426%2F3f%2Fcurasept-dantu-pasta-whitening-75-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000198650%2F9d%2Fcurasept-dantu-pasta-biosmalto-75-ml-0.jpg&w=256)