
ECODENTA gaivus burnos skalavimo skystis
500 ml · Visos „ECODENTA“ akcijos →
![]() | su kortele | 4,79 €tinklo nurodyta sena kaina 5,99 €9,58 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 4,79 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
ECODENTA daugiafunkcinis burnos skalavimo skystis
4,12 €5,89 €
8,24 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
VELYM burnos skalavimo skystis
7,19 €11,99 €
28,76 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ECODENTA balinamasis burnos skalavimo skystis su juodąja anglimi
4,10 €6,84 €
8,20 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000313976%2Fd7%2Feludril-burnos-skalavimo-skystis-classic-200-ml-0.png&w=256)
ELUDRIL burnos skalavimo skystis CLASSIC
13,89 €
69,45 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELUDRIL burnos skalavimo skystis CARE, nuo 6 m
15,99 €19,99 €
31,98 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ORALFLUX, burnos skalavimo skystis, Sensitive
7,00 €8,75 €
14,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000131551%2F54%2Fg-u-m-burnos-skalavimo-skystis-paroex-0-12-chx-0-05-cpc-300-ml-0.jpg&w=256)
G.U.M burnos skalavimo skystis PAROEX 0,12% CHX + 0,05% CPC
6,99 €9,99 €
23,30 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
WOOM daugiafunkcis burnos skalavimo skystis TOTAL+
5,39 €8,99 €
10,78 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ORALFLUXPRO CHLORHEXIDINE burnos skalavimo skystis
6,28 €7,85 €
25,12 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LISTERINE burnos skalavimo skystis TOTAL CARE 6 IN 1
4,70 €9,39 €
9,40 €/l
El. vaistinės kaina

%2Fp%2F10000167551%2Fc3%2Flisterine-burnos-skalavimo-skystis-cool-mint-mild-taste-500-ml-0.jpg&w=256)