
ORALFLUXPRO CHLORHEXIDINE burnos skalavimo skystis
250 ml · Visos „ORALFLUX“ akcijos →
![]() | su kortele | 6,28 €tinklo nurodyta sena kaina 7,85 €25,12 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 6,28 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
ORALFLUX, burnos skalavimo skystis, Sensitive
7,00 €8,75 €
14,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
FREZYDERM burnos skalavimo skystis CHLORHEXENE PRO, nuo 6 m
8,39 €13,99 €
33,56 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
VELYM burnos skalavimo skystis
7,19 €11,99 €
28,76 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ELUDRIL burnos skalavimo skystis su 0,20% chlorheksidino EXTRA, nuo 6 m
9,59 €11,99 €
31,97 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000313976%2Fd7%2Feludril-burnos-skalavimo-skystis-classic-200-ml-0.png&w=256)
ELUDRIL burnos skalavimo skystis CLASSIC
13,89 €
69,45 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000186172%2Fdd%2Fcurasept-antibakterinis-burnos-skalavimo-skystis-su-chlorheksidinu-0-20-s220-200-ml-0.jpg&w=256)
CURASEPT antibakterinis burnos skalavimo skystis su chlorheksidinu 0,20% ADS220
9,66 €12,89 €
48,30 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ECODENTA gaivus burnos skalavimo skystis
4,79 €5,99 €
9,58 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LISTERINE burnos skalavimo skystis TOTAL CARE 6 IN 1
4,70 €9,39 €
9,40 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELUDRIL burnos skalavimo skystis CARE, nuo 6 m
15,99 €19,99 €
31,98 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LISTERINE burnos skalavimo skystis COOLMINT, mėtų skonio
3,95 €7,89 €
7,90 €/l
El. vaistinės kaina

%2Fp%2F10000167551%2Fc3%2Flisterine-burnos-skalavimo-skystis-cool-mint-mild-taste-500-ml-0.jpg&w=256)